Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harmadik randit javasolhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik randit javasolhatok nőként?

Figyelt kérdés
A második randin már közös főzés, csók és tapizás. Mindkét randira ő hívott. Mivel falakat húztam fel, időt szeretnék, hogy jobban megismerjem mielőtt bármi komolyabb lenne. Szeretném elhívni a pasit színházba (ő is szeret oda járni). Túl nyomulós lenne, ha feldobnám az ötletet?

márc. 30. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hívdl. Nem nyomulas.
márc. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem kifejezetten ötletes lenne. Hajrá.
márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hívd nyugodtan, sőt szerintem már az lenne furcsa ha te nem kezdeményeznél valamit.
márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
miert ne tehetned ? hajra :)
márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Három randi után miért lenne ez nyomulás?
márc. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túlgondolni, nyugodtan hívd el.
márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Én előbb merem az emberekkel megbeszélni a dolgokat, aztán hagyom a csókot meg a tapit.
márc. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

Még negyedik randit is javasolhatsz.

Miért érzik egyes nők jogos kifogásnak, hogy ők csak azért nem tesznek ilyen dolgokat, mert hogy ők a nők?

Pl.: Mi okból érzik egyes nők cikinek, hogy kezdeményezzenek egy nekik tetsző férfinél? Mi okból érzik egyes nők cikinek, hogy elhívjanak randira egy nekik tetsző férfit?

Nem ciki! Tessék felnőni végre! 😂

márc. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%
Kissé gyorsan haladtatok, jobb lenne lassítani. Felengedted 2. alkalommal magadhoz?
márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
8, nem kifogásnak gondolják, hanem van egy csomó szabály, ami az isten tudja, honnan jött, de mindenki követi őket, egymással meg nem mernek beszélni. Annyira görcs mindenki, és annyira nem mernek kommunikálni. És pont azzal az emberrel, akivel ismerkednek.
márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!