Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennél ha kiderülne hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha kiderülne hogy szerinted barátnője van?

Figyelt kérdés

Elhívott egy srác találkozni tinderről, lecsekkoltam instán erre látom hogy van olyan bejegyzés amiben ott van a barátnőjével. Több képéhez is kommentelt az a lány tehát biztos nem csak barátok…

Nekem normálisnak tűnt, erre ez derül ki.

De ha nem lenne csaja már rég eltűntette volna a képeket nem?!

Már bocsánat de az, aki kiírja hogy komolyat keres, az nekem ne mondja hogy rendben van hogy az exével még kinn vannak képek.

Azon gondolkodtam elmegyek, rákérdezek majd megköszönve felállok és elmegyek, nem fogom hagyni hogy komplett hülyének nézzenek.



ápr. 1. 00:51
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Minek elmenni? Én pont ezért néznélek hülyének.

Meg minek rákérdezni? Nem mindegy mit válaszol?

Unmatch, jöhet a következő. Esetleg írnék a bnőjének hogy itt vannak a screenshotok, lehet elgondolkodni a dolgokon

ápr. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem mindeki áll neki törölgetni régi képeket mindenhonnan.

A kommentelés még nem jelenti azt, hogy a barátnője.

ápr. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Lehet, hogy túlgondolod...
ápr. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írj a csajnak, hogy sorry, nem akarod zaklatni, de láttad a közös képeket. Most akkor együtt vannak, vagy sem? Mert a pasi randira hívott.

Aztán a többi már adja magát.


Én egyszer ezt csináltam. Aztán volt nagy meglepetés, mikor a randin megjelentünk mindketten...

ápr. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tartozol semmivel ennek a férfinak. Miért is kéne elmenned? Vagy barátnője van, vagy annyira fontos még neki az exe, hogy nem szedte le a fotóit. Ez neked nem fér bele. Fölösleges elmenni.
ápr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem mindenki áll törölgetni, persze. Mindenkinek van múltja, nem is ezt nehezményezem. Hanem azt, hogy randi, miközben még az exe kommentjei és közös élményei még virítanak instán.
ápr. 1. 09:07
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudhatod, hogy az exe.

Ugye nem gondolod, hogy esetleg több száz kommentet neki áll valaki torolgetni és végignézni?

ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4# És ha rákérdez és semmi köze hozzá? Egyszer én is így jártam és kiderült hogy az öccse volt a srác. Elég kínos volt. Nyilván nem mutatta be az egész családját ismerkedés elején, és több képen is ölelkezve álltak. 😅
ápr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!