Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez annyira rossz vicc volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez annyira rossz vicc volt?

Figyelt kérdés
Elég friss kapcsolat, tulajdonképpen nem is vagyunk egy pár, inkább csak randizgatunk. Szeretek főzni, és tegnap meghívtam magamhoz vacsira. Vadnyulat sütöttem és ízlett neki, végül poénból azt mondtam, hogy macska volt. Erre öklendezni kezdett, felállt az asztaltól, fogta a táskáját kabátját és elsietett. Hiába mondtam, hogy csak vicceltem, ez nem állította meg, csak szó nélkül elviharzott. Később azt írta, hogy jó nagy bunkó fax vagyok, és azóta nem is beszél velem.

ápr. 1. 13:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Ő érzékeny erre valamiért. De ha ennyitől besértődik, akkor menjen. Képzeld mi lett volna később.


N

ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Igen.... Debil tinik körében elmegy az ilyen, felnőttek körében égő.
ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%

Hagyd az ilyen csajokat, mert a végén nem ehetsz majd semmit ami legalább nyomokban cuki.


Amúgy azt tudta, hogy nyulat eszik? Azt is sokan sajnálnák.

ápr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Fura, hogy egyből bevesz elhisz mindent. Normál szocializált ember nem ilyen szerintem.
ápr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
17%
Siman megennem a macskat nyul helyett . Poennak is jo . Neki esetleg a sajat macskaja juthatott talan eszebe. Gondolom erzelmileg erintett a temaban.
ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
😂 Elhitte? Én nem hittem volna el. Sztem ez gyenge tréfa, fel sem kellett volna vennie.
ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Én imádom a macskákat és utálom az összes debilt, aki direkt elüti őket meg ilyesmi, de egy ilyen poénon nevettem volna🤷‍♀️ Eleve mi az, hogy valaki ezt elhiszi, nem azt mondom, hogy nincsenek ilyen hülyék, akik megeszik, ahol dögkútról hozzák a húst, azok gondolom megeszik lazán a falu macskáit is, bármit amit össze tudnak szedni, de gondolom nem Lakatosék vagytok a gettóból, elég fura, hogy az öklendezés az első reakció, nem az, hogy ne viccelj már vagy valami.
ápr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Van egy macskám és kb. ő a szemem fénye, de azért egy ilyen poénon még én is nevetnék. Legszélsőségesebb esetben is max finoman megjegyzem, hogy nem díjazom az ilyesmit, de nem elrohanok, csapot-papot hátrahagyva. Az meg a másik fele, hogy valószínűleg el se hinném, ha ilyet mond valaki, mivel azért valljuk be, nálunk, Közép-Európában nem a macskahús a legelső, amit meglátsz a sarki hentesboltban. Úgyhogy szerintem is túlreagálta ezt az esetet.
ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
31%
Van aki érzékenyebb az ilyesmire, én se értem pontosan, de elfogadom.
ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%

Gondolj bele, ő nem szereti a fekete humort, mi lesz később? :D

jobb is így, hogy otthagyott

ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!