Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez nagy korkülönbség szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy korkülönbség szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A kérdés a következő lenne. Adott egy 36 éves férfi(én) és egy 25 éves nő. Elszeretném hívni randira,nem félek attól,hogy elutasít,de! : Úgy általánosságban hogy alakulnak az ilyen kapcsolatok? Mindketten vállalkozók vagyunk,ő is mindig csinos,én is általában rendesen felöltözködöm,és vele el tudnám képzelni,fiatal és nem öntelt,pont az esetem,de mégis bennem a kérdés ezzel a 11 évvel kapcsolatban. Nem nézek ki idősebbnek,jól tartom magam és sokat sportolok,a falu platykásaitól sem félek. Köszönöm a válaszaitokat :)

ápr. 7. 16:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személyszerint sok lenne, de ez még nem olyan vészes, hogy bárki is foglalkozzon vele.
ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ne félj attól és főleg ne legyen szégyenérzeted, ha netán elutasít.

Az ismerkedés nem más, mint párKERESÉS, párVÁLASZTÁS. Ha egyik nem fogad el, akkor majd elfogad más. Miért is fogadna el, ha nem imponálsz neki? Úgyis idővel szakítana, vagy Te vennéd észre, hogy nincs ínyedre a viselkedése veled szemben. Te is válogatsz, Te sem fogadnál el minden nőt, aki érdkeklődik irántad.

ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem félek az elutasítástól. Megvan a telefonszáma is,persze szinte semmilyen az imsertség,de személyesen fogom megkérdezni. Önbizalom van,és a reakciójára is kíváncsi vagyok. :)
ápr. 7. 19:43
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nincs más hátra, mint közeledni feléje. Hajrá, sok sikert!
ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
11%
Ma már nem gond.
ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!