Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt elfogatóparancs ellenem,d...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt elfogatóparancs ellenem,de minden okés és tiszta az erkölcsim. Lehet így esélyem csajoknál még?

Figyelt kérdés

Anno csalás ellen volt ellenem elfogatóparancs, az ügy nem volt egyszerű,persze részben bűnös is voltam,nem ítéltek el,tiszta az erkölcsim,és persze tanultam az esetből. Szerintem egy jóképű sportos pasi vagyok,de egy randiba/ismerkedésbe csakis őszintén vágnék bele. Lenne így vajon esélyem,vagy ezt így ti nők alapból rossz szemmel nézitek az ilyet? Köszönöm a válaszaitokat

Egy 37 éves Pasi



ápr. 7. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Mi történt?
ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az anonimitás megőrzése céljából csak annyit,hogy internetes csalás,rendőrség volt nálunk,nyomoztak,mindenki tudta a környékben ,hogy mi van,szégyellem is magam érte,de ez már megtörtént,nem tudok ellene mit tenni. De beszélnék róla randi közben,félek,hogy ez ijesztően hat egy nőre.
ápr. 7. 19:05
 3/16 anonim válasza:
48%
Kapásból a balhésakat keresik jó néhányan. Ezt ismerősi merítésből szűrtem le.
ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

Azért nagyon nem mindegy, hogy mondjuk 17 évesen belekeveredtél valami balhéba, amit aztán magad mögött hagytál és mára tisztességes életet élsz, vagy tegnapelőtt robbant a dolog, és ki tudja ezen kívül hány hasonló simlis ügyleted van, amiről nem tudni.


Nekem leginkább ez számítana... Mikor történt és azóta mi van.

ápr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem tetszene nekem, de valakit lehet nem zavarna. Lényeg, hogy te szégyenled és vszeg tanultál belőle. Ez fontos és figyelembe kell venni,
ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5 éve ennek. Azóta sikeres egzisztenciával rendelkező vállalkozó vagyok, semmi balhé,nem hiányzik semmi púp a hátamra.
ápr. 7. 19:16
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
Persze, a csajok nagy része pont a rosszfiúkra bukik amúgy is, szal ez inkább plusz pont..
ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy , hogy konkrétan mi történt, de azt mindenképpen értékelném, hogy elmondod
ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Hát nem kell első randin "dicsekedni" vele, de ha már túl vagytok egy páron és szex előtt vagytok akkor kéne neki tudnia róla. Persze ha első randin kerül sor a szexre akkor legalább utána tudja a másik kivel áll szemben.
ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%

Nem kell elmondani a nőnek, ilyen egyszerű.

Amúgy rengeteg embert köröznek, akár ilyen 5 ezer forintos elfelejtett, be nem fizetett bírságért is. Nem nagy dolog.


Ha nem rendőrrel jössz össze, nem érdekes :D

ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!