Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők mit gondolnak róla,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mit gondolnak róla, szeretik/nem szeretik, ha egy férfi aki tetszik nekik sokkal fiatalabbnak néz ki a koránál?

Figyelt kérdés

Pl. tetszik neked egy férfi, akiről azt hiszed 22 vagy 24 éves, aztán kiderül, hogy 30. Vagy hogy nem 32, hanem 40. Tehát előbb tetszik neked, minthogy megtudod a korát valamikor később.


Utálják ezt a nők, mert miért néz ki ennyire fiatalnak?

"Fúj, az előbb még tetszett, amikor azt hittem X idős, de most hogy megtudtam Y, így már nem."

Nincs bajuk vele. Aki tetszik, amikor azt hitte X korú, az tetszik akkor is, ha kiderül Y korú.

"Uh, nagyon jó génjei lehetnek, ha ilyen idősen ennyire fiatalnak néz ki. Ettől csak még jobban tetszik."


Ezek most csak példák voltak. Vonzalom/kapcsolat szempontjából kérdezem, hogy te mit gondolnál erről, ha ebbe kerülnél, tehát nem valaki olyannal kapcsolatban, aki hidegen hagy és nem tetszik neked. Igen tudom a magyar férfiak szarul öregszenek, de most tegyük fel lenne egy ilyen több százból egy genetikai csoda mégis az életedben.


ápr. 8. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Nekem ez tetszik, én is így járok, fiatalabbnak nézek ki.
ápr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Volt olyan eset, amikor ezért nem ismerkedtem tovább vkivel. Nekem alapvetően oké egy picivel idősebb férfi, de az illető majdnem 30 évvel volt idősebb nálam, mint kiderült. Na, ez nekem már nem fér bele, nem lesz ebből tartós, meghitt kapcsolat sokáig. Attól még nem múlik el a vonzalom egyről a kettőre, de győz a mérlegelés és a józan ész.

De pl. ha azt hiszem, 5 évvel idősebb nálam kb, és kiderül, 15, az még elmegy.

ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs bajom vele, számomra ez semleges. Nem előny, nem hátrány.
ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik ha fiatalabbnak néz ki.
ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, semleges.
ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én férfiként azt tapasztaltam, hogy sok lányt, nőt elriasztott az, hogy kinézetre nem tűntem sokkal idősebbnek náluk, de amikor megtudták, hogy 10-15 évvel idősebb vagyok, mint ők, akkor már kevésbé voltak lelkesek.
ápr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#2 Te amúgy vak vagy? :'D 30 év különbséget lehetetlen nem észrevenni..
ápr. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: hát de igen, ha az illető jól tartja magát. Egy 10essel fiatalabbnak gondoltam, az még határeset volt nálam.
ápr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!