Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fog ezutan jelentkezni nalam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog ezutan jelentkezni nalam?

Figyelt kérdés
A történet a következő: Körülbelül egy hónappal ezelőtt találkoztam egy nagyon szimpatikus lánnyal a villamoson, akivel 4-5 percig csevegtem. Leszálltunk a villamosról, és meghívtam egy randira. Nos, akkoriban csak 3 hete élt itt, messziről költözött ide és azt mondta, hogy ne vegyem személyesnek, de úgy gondolja, hogy jelenleg nem szeretne randizni. Én megmondtam neki, hogy ezt tiszteletben tartom, de ha meggondolná magát, bármikor felveheti velem a kapcsolatot (odaadtam neki a telefonszámomat, de az övét nem kaptam meg, ami szerintem fair volt). Néhány nap múlva küldött egy rövid üzenetet, hogy kedves vagyok és köszönetet mondott mindenért, de még mindig bizonytalan és azt gondolja, hogy jelenleg nem szeretne randizni. Erre én egy hosszabb üzenettel válaszoltam, hogy nagyon szimpatikusnak találom és ha egyszer el szeretne menni velem egy kávéra, csak jelezzen. Nos, az hetek teltek, és már lemondottam arról, hogy ez az egész bármi is lett volna. Tegnap sétáltam egy közeli városban, éppen telefonáltam, és teljesen váratlanul ott állt előttem. Később kiderült, hogy a barátnőivel volt kirándulni és csak miattam szakadt el tőlük, átjött az utcán, hogy beszéljen velem. (Mivel telefonáltam, szinte kizárt, hogy észrevettem volna őt a másik oldalon, az összes turista között) Szóval ott állt előttem és teljesen zavarban voltam. Csak röviden beszéltünk, valószínűleg látta, mennyire zavarban vagyok, és alig emlékszem, mit mondtam neki. A végén még azt mondtam, nem akarok tolakodó lenni, de bármikor írhat a randinkkal kapcsolatban. Ő egész idő alatt nagyon mosolygós és kedves volt, aztán elköszöntünk. Este írtam neki egy SMS-t, hogy a találkozás nagyon váratlan volt és nagyon zavarban voltam, zavarosan beszéltem és hogy még mindig nagyon szívesen megismerném jobban. Főleg a hölgyektől szeretném kérdezni: Mit gondoltok, fog-e nekem írni? Azt hittem, hogy már egyáltalán nem érdeklem, de amikor meglátott, azonnal odajött hozzám, annak ellenére, hogy biztosan látta, hogy nem vettem észre.

ápr. 8. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van esélye, hogy keresni fog, de lehet, hogy inkább talonban tart.
ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges,
ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély, ha semennyire nem érdekelnéd, akkor nem hiszem, hogy odament volna magától köszönni.
ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Benne van a pakliban, de túlságosan bizonytalan mind saját magában, mind pedig abban, hogy mennyire jössz be neki... max. 5% esélyt adnék rá, hogy lesz a storyból valami, ne éld bele magad túlságosan.

Mindenesetre legalább volt annyi vér a pucádban, hogy merj társalgást kezdeményezni, elkérni egy kontaktot, csak így tovább haver és előbb-utóbb rádmosolyog majd a szerencse! Legyen tököd, hajrá! :)

ápr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is esélyes. De teljesen ne éld bele magad, mert bármi is közbe szólhat még.
ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez szerintem egy nagyon aranyos történet:)


Ha nem érdekelnéd egyáltalán, akkor nem ment volna oda hozzád. Én el tudom képzelni egyébként, hogy teljesen új emberként egy új városban nem a randizás a priorotád neki, mert lássuk be időt és energiát követel és lehet egyelőre nem akarja, hogy ez lekösse az életét, amikor azon vagy, hogy azt újra összerakja. Lehet klisé, de én hiszek abban, hogy vannak esetek amikor az időzítés nem annyira jó.


Szóval szerintem van rá esély, hogy fog keresni, csak éld az életed és ha úgy kell alakulnia, akkor fog. Ha meg nem, akkor is egy aranyos történet.

ápr. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!