Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randi megéri, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randi megéri, hogyha nem érzem azt a pluszt vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Múlthéten randiztunk több órát és jól éreztem magam vele vele, jókat beszélgettünk és szívesen találkozna még velem, mondtam neki, hogy én is, viszont nem várom annyira a következő talit ami a héten lesz. Nem szeretném lemondani a kavargó érzéseim miatt. Viszont normális úgy elmenni második randira, hogy nem érzek még semmit iránta? Sajnos soha nem azoknak kellettem eddig akik nekem kellettek volna. :(
ápr. 9. 06:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Miért kéne bármit érezned iránta? Oké, szimpátia kell, de ennél több egyelőre nem, mivel még nem ismered. De ha van napi kapcsolattartás és ezek után sem érzed azt, hogy jobban meg akarod ismerni, akkor az azért nem olyan jó jel. Ha fixen érzed, hogy nem ő kell neked, akkor légy vele őszinte még ma.
ápr. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Én kb netesekkel (társker)szoktam így elmenni randizni olyan alapon, hogy legalább addig sem unatkozom.(mivel ugyse tetszik a masik de adok esélyeket hátha változik bennem, de eddig nem volt, aki pozitív csalódást okozott volna)
ápr. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
5%
Magyarul nem néz ki elég jól a pasi. Hanyagold, így sosem fogsz beleszeretni.
ápr. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Pasiként kérdezem. Még meglátom mi legyen, de lemondani nem szeretném, mert hátha.
ápr. 9. 08:23
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Hátha nekem mondaná ezt valaki, hogy annyira nem várja a talit én biztos mondanám, hogy inkább hagyjuk. 😅

De amúgy te is kicsit túl sokat vársz egy találkozó után. Ahhoz nagyon unszimpatikusnak kellene lenni a másiknak, hogy ne adjak minimum egy második esélyt is.

ápr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzel semmit iránta? Nem kedveled? Nem szimpatikus? Úgy érzed külsőleg egyáltalán nem az életed?


Hogyha szerelemről van szó, szerintem ahhoz kevés az 1 találka.

ápr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom a pillangókat várod. Az a rossz hírem, hogy általában azokban a kapcsolatokban van eleinte, ahol már a szervezeted érzi, hogy valami nem lesz jó vele kapcsolatban.

Ha azt érzed, hogy nyugodt vagy vele, olyan, mintha évek óta ismernétek egymást, ha mindent tudni szeretnél róla-na ez egy jó alap lenne, amit erezned kellene.

ápr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Menj el és beszélgessetek, mint az első találkán. Ha búcsúzáskor is ez a véleményed, akkor vess véget neki. Az is lehet idővel - ha a jellemét jobban megismered -, hogy szimpatikusabbnak találtod őt. Egy randevú nem sokat árul el valakiről. Sokat kell beszélgetni, bármiről az égvilágon, hogy megismerhessétek a másik véleményét, nézeteit a világról.
ápr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nos én úgy gondolom hogyha mégcsak nem is szimpatizálsz vele akkor az egészet megette a fene. Én szerintem randin azonnal kéne érezni legalább azt a másik iránt.
ápr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

A randi eleve nem megismerésről is szól hogy utána eldöntsd hogy mit akarsz?

Mjnek vagyok lepontozva az miatt mert adok esélyt ilyeneknek.


Olyan ia van ha az 1.randi után még bizonytalan vagyok hogy igen vagy nem akkor is adok esélyt a 2.ra.



Akármikor vártam randit tűkön ülve soha nem jött be mindog csalódtam randin.

Felesleges ráizgulni randikra.

2.voltam

ápr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!