Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj??

Figyelt kérdés
Naszoval,a napokba kimentem az egyik munkatársammal egyet piálni chillbe…(ezelött is kimentünk párszor meló után dumálni,mert ő is egy nehéz időszakon van túl meg én is igy elég jókat beszéltünk) az elején már láttam h akar mondani valamit…ki is huztam belőle…azt mondta bejövök neki…mondtam h ő is szimpi..de kicsit talán rosszul reagáltam le az egészet mert alig tudtam valamit mondani( nem igazán probálkoztam azelött nála mert ő egy bombázó…én meg egy átlagos faszi,meg elég sok csávóról beszélt akikkel volt valami, jo volt vele ugyan beszélgetni meg tetszett is de azt gondoltam h barártságnál több nem lehet)aztán félbeszakadt a beszélgetés…ő hazament én meg ittam tovább!Tegnap elhivtam randizni, egyet dumálnli mert miért ne,semmit nem veszíthetek,igent is mondott,de az egész elött 20 percel visszamondta…és a mai nap alig szól hozzám,azelött baszogatott meg én is őt(jó értelemben)meg fasza volt minden……most meg nem tudom mivan…
ápr. 9. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Kérdezd meg tőle.
ápr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Semmi, hagyni kell a francba.


Aki indoklás és pótidőpont nélkül lemond egy randit, az tutira nem akar tőled semmit.


Ezt nem gonoszkodásból mondom, csak mint tapasztalatot osztom meg. Annyi de annyi ilyen helyzetben voltam már, hogy azt elmondani nem lehet. SOHA nem lett belőle semmi.


Ha valakivel kölcsönösen akartok egymástól valamit, akkor az egész ismerkedés KÖNNYŰ lesz. Sokat találkoztok, sokat nevettek, sokat beszélgettek, keresitek egymás társaságát.


Ami nem ilyen, abból nem lesz semmi.

ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem látta jónak a továbbiakat alighanem keres mást. Nem éppen helyesen cselekedtél: félbeszakadt a beszélgetés, ő hazament, Te pedig ittál.
ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért na.. Nem kell nekirontani. Lehet valóban rosszul reagáltál, ő azt mondta bejösz neki te pedig, hogy ő is szimpi. Hát a szimpi bár pozitív de talán azt hitte, hogy odáig leszel tőle te pedig "csak" egy szimpit mondtál, ami valljuk be, nem biztos úgy hangzik, hogy bejön csak szimpi mint barát. Jó lenne tudni miért szakadt félbe a beszélgetés és miért rohant el. Ha más magyarázat nincsen akkor kellemetlenül érezte magát ami utalhat arra amit irtam.

Mi a teendő? Mivel munkatárs, így találkoztok. Szóval javaslom nem nyaggatni, nem magyarázatot kérni, szóval semmi "nyomás" rá. Inkább légy laza, viccelődj vele, légy kedves, próbáld oldani a feszültséget, semmi követelőzés. Viszont próbáld őt meghódítani. Dicsérd meg, hogy csinos, hogy szexi, hogy feldobta a napodat, hogy nem bírsz betelni a látvánnyal stb.. ezek mind szituáció függő dolgok, mikor mi passzol olyat mondok. Ha új ruhája van azt kell megdicsérni, lássa, hogy észrevettem, felfigyeltem rá, vagy a smink, vagy ahogy feszül a farmer a popsiján stb.. Attól is függ mi fér nektek bele. Van akivel óvatosan kell van akinek bejön ha kerekperec megmondod, hogy legszivesebben letepernéd.. Szóval ami köztetek jó azt kell. Szerintem nem veszett ügy, sőt. Ebből én nagyon ki tudnék hozni valamit.

ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azóta találkozgattunk párszor…dumáltunk tök jól elvagyunk…azt mondta h szeretné az egészet de csak lassan…egyszer ismerjük meg egymást…dumálunk snapen is minden…ha talizunk akkor ölelés/szájrapuszi…de mivel azt mondta h csak lassan…még megcsokolni nem csokoltam meg..csak sosincs meg az a bizonyos alkalom..
ápr. 29. 23:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát - ha lassan kéri, akkor ne akard máris lefektetni, hanem lassan haladj előre, de azért haladj, különben azt hiszi, hogy tutyi-mutyi vagy.
ápr. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Pasinak ha azt mondjak, te is szimpi vagy, az talan meg jot is jelenthet neki. Nonek mondani azt jelenti, hogy bocs, nem vagy az esetem meg nonek se tekintelek, de azert joban vagyunk ugye.

Na ezek szerint mondj neki barmit. O ezt vette le.

ápr. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!