Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha közösségi oldalon még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha közösségi oldalon még fent vannak az exemmel a közös képek, de már kezdtem ismerkedni?

Figyelt kérdés
ápr. 9. 23:24
A kérdező szavazást indított:
igen, töröld onnan minél hamarább
nem, kit érdekel, maradhat ameddig akarod
30 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Töröld őket
ápr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Mi kint hagytunk 1-1 képet. 5 évig volt az életem része.

Nekem most van egy friss párkapcsolatom, azt hiszem az ő kedvéért leszedném, ha kérné, de nekem egyáltalán nem friss a profilom, és nem osztok már meg semmit.

Szerintem nem árt megválogatni, pl. nagyon összebújós-smárolós képet ne hagyj kint, de 1-2 kép szerintem nem akkora gond...

ápr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Közös együtt mosolygós stb képeket le szoktam szedni, de olyanokat nem, ahol mondjuk csak meg van jelölve egy mittomén kismókus képén mert épp együtt voltunk az Állatkertben vagy ilyesmi. De van olyan haverom, aki eljegyzett egy nőt anno aztán szakítottak mert a nőnek volt másik pasija is de a nő profilján azóta is kint vannak a boldog eljegyzős képek, hát az kissé fura😃
ápr. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Én nem ismerkednék olyannal, akinek még kint van bármilyen közös képe az exevel. Nekem is voltak évekig tartó kapcsolataim, de tisztelem magam annyira, és a páromat is, akivel a szakítás után össze jövök, hogy ha lezártam a múltat, törlöm ezeket a képeket a közösségi media feluletekrol.
ápr. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Egyetértek a #4-el, nekem is riasztó lenne, ha a közösségi média felületeken még viszonylag friss közös képeket látnék, vagy úgy általában. Az lenne a benyomásom, hogy nem lépett rajta túl.

Nem kell sok-sok közös év emlékeit egy az egyben törölni, mentsd le ezeket a képeket egy saját mappába a felhőben, az nem para szerintem, ha maguk a képek léteznek és megőrzöd őket, de közösségi médiáról szerintem illik levenni, ha tényleg komolyan gondoljátok a szakítást. Ez amúgy az exeddel szemben is így fair, ha majd ő is ismerkedik és az ő potenciális új párja is belekezd a kutatómunkába, akkor semmi ideig nem tart megtalálni a közös, mosolygós-puszilkodós képeiteket, hogy aztán egyből lelépjen mondván, hogy nem is független.

ápr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Nekem se kéne olyan, akinek még kint vannak képek az exéről. Max. ha esetleg özvegy.
ápr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6%
Így van, kellene a francnak ilyen nő.
ápr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a képekről eléggé sokára mondtam le. Bár nálam ezeket sem mindenki láthatta, de szimpla túrás-mosolygó képek voltak. Egészen másodikként következő kapcsolatom elején töröltem, amikor az a szerelem meglepő módon sokkal jobb lett. Azóta vele is vagyok. Az elsőként következővel nem jutottam idáig, mert részéről nem volt komoly és éretlen tacskó volt. A koráról hazudott is és hibás döntés volt részemről.


35/F

ápr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Töröld ki az összes képet. Akinél látom, hogy az exével közös képek kint vannak, arról azt feltételezem, hogy még mindig az exe érdekli.
ápr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!