Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szingli lányok! Nektek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lányok! Nektek miért nehéz az ismerkedés? (ha nehéz)

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok és érdekelne a nők szemszöge is hogy nekik mi okoz problémát. Azt hogy a férfiaknak mi, szerintem nem kell ecsetelnem.
ápr. 10. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nemtok hol ismerkedni. Net nem jött be.

Utcán meg a szia után kimerülnek. Még erolkodom neha én témázni aztán megunom hogy magamat szorakoztatom cska.

ápr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lányként, hanem 30+ nőként is ér válaszolni:

1. Nincs hol ismerkedni. Online nem mindenkinek megy, ennek több oka lehet, és akinek úgy nem megy, az szinte ellehetetlenül, mert a munkahely sem feltétlenül opció.

2. "Mindenki" foglalt. A jobbak folyamatosan kapcsolatban vannak, max. két kapcsolat között egy kis regenerálódási ideig nem, de olyankor sokan nem is nyitottak semmire, legfeljebb alkalmira. Az én korosztályomban már együttélős kapcsolat, jegyesség, házasság, gyerekezés van.

3. Az alakom most már elmegy, bár nem a legjobb, de már nem betegesen sovány, csak vékony, az arcom/fejem viszont ronda, és ahogy öregszem, csak csúnyul tovább.

4. Az előző ellenére viszont képtelen vagyok lemondani arról, hogy legyen vonzalom, kémia, nekem nem megy baráti/testvéri/lakótársi alapon...

ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Interneten nem tudok, mert hamar megunom és én kép alapján nem tudom eldöndteni, hogy nekem bejönne-e valaki vagy nem. Az életben/utcán pedig túl visszahúzódó vagyok és eddig aki próbálkozott az nem volt szimpatikus.
ápr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Hát nyilván minél idősebb az ember annál nehezebb párt találni. Én 34 éves nő vagyok, az én korosztályomban vagy a tőlem idősebb férfiak javarészt szinte mind foglalt, vagy épp ha elvált, akkor kisgyerekes hétvégi apuka és semmi ideje a másik nőre, mert megy a kölyökért hétvégén és viszi programozni. Ha meg épp nem foglalt, és nem elvált apuka akkor ottvannak az "örök fiatal" agglegények akiknél átjáróház működik, és hetente cserélgetik a nőket, meg a nemibetegségeket... És hát vannak ugye azok akik nehezen találnak nőt, mert a külső adottságú miatt nem túl vonzóak és a legtöbb nőnek nem az esetei, vagy épp ha nem néz ki rosszul még mamahotelezik vagy albérletet alig tudja kicsengetni, mert annyira nincs pénze és célja sem az életben.
ápr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
#3 Hát mondjuk nem is kép alaján kell, tudod erre van a randi. Pár levélváltás után lehet találkozni, nem kell húzni. Előben sem beszéltek napokig leszólítás és randi között.
ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#2 Hogy érted, hogy randa az arcod?


Egyébként a netes ismerkedés nagyjából halott. A nők többsége az ilyen társkeresőket eleve arra használja, hogy legyen aki simogatja az egoját. A férfiak többsége meg 100 nőből 120-nak elküldi ugyanazt az üzenetet, az "ingyen" punci reményében.


Ezek után én férfiként hiába írok az általam érdekesnek tartott nőnek egy a bemutatkozása alapján kicsit személyre szabottabb üzenetet, mert jó eséllyel el se olvassa. Ha meg mégis, akkor nincs meg a képek alapján a kölcsönös vonzalom. Ráadásul sok embernek a netes ismerkedés egy ilyen környezetben eleve nehezebben megy, mert nincs ami igazán megindítsa a beszélgetést. (Konkrétan több nőt ismertem meg ezen az oldalon, mint társkeresőkön...)

ápr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6: Nem szépek a vonásaim. Nincs aszimmetria, sem aránytalanság, mondhatni még passzolnak is egymáshoz és a vékony, nyúlánk (ektomorf) alkatomhoz a keskeny ajkak, a csíkszemek, az eredetileg hosszúkás arc/fejforma, de valahogy mégis szörnyű az összhatás. Ezt nem lehet jól leírni (képküldés nem jöhet szóba). Az pedig nem megoldás, hogy 24/7 durva sminkkel újrarajzolt arccal létezzem...

Nyilván így a képalapú online világban végképp labdába sem rúghatok, bár élőben sem jobb a helyzet. De nekem az is a bajom a netes ismerkedéssel, hogy szinte 100%, hogy lesz köztünk egy nagyobb távolság, és az nekem nem pálya, meg egyébként sem tud senki megfogni úgy. Utóbbi nem tudom, miért lehet, mert akiket eleve élőben ismerek meg, azok simán meg tudnak akkor is, ha elsőre vagy az első néhány alkalommal nincs semmi különösebb interakció köztünk, csak látjuk egymást, köszönünk, ilyesmi, tehát ugyanúgy a nulláról indítunk teljesen idegenként, mint egy netes ismeretséggel az első találkozáskor. Sőt... neten legalább előtte van kommunikáció, kiderülnek dolgok, tehát lenne valamiféle "alap", ami megfogjon, és mégsem...

ápr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7 Hát az online ismerkedés se való mindenkinek, még akkor se, ha működne, de még csak nem is működik alapvetően.


Viszont ha ismerkedsz személyesen is, legalábbis ebből az jön le, akkor annyira csak nem borzalmas a helyzet. A képküldéssel egyébként mi a gond? Ugyanolyan random ember vagyok, mint amikor valaki lát az utcán.

ápr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
8: Vannak néhányan, akik arról számolnak be, hogy nekik működik, akár még a Tinder vagy a Badoo is. Nem tudom... Annyi biztos, hogy nem való mindenkinek, és mint írtam, akiknek nem való, azok eléggé el tudnak lehetetlenülni. Élőben, spontán sokkal kevesebbekkel van lehetősége megismerkedni egy egyszerű, hétköznapi életet élő embernek. Hónapok telhetnek el vagy több is anélkül, hogy új ember kerülne a látóterébe olyan szinten, hogy azzal valami érdemi interakció is legyen, mert nyilván az egy nagy nulla, ha pl. a fogorvosnál a váróban köszön egymásnak két közeli időpontra, emiatt egyszerre érkező páciens... Így pedig de, nyugodtan nevezhető borzalmasnak a helyzet, mert azzal a kevéssel is vagy nem kölcsönös az érdeklődés, vagy mint írtam, már foglaltak.
ápr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Ha esetleg te próbálnál meg kezdeményezni? :)
ápr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!