Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívnátok el úgy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívnátok el úgy pasit hogy ne legyen "nyomulás"? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy elhívhatnám sétálni mondjuk. Munkatársam volt kicsi ideig. Nem egy városban lakunk. De nem lakik messze. Neten beszélgettünk mostanában.
ápr. 10. 13:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed lenne-e kedve sétálni, beülni valahová, találkozni mert régen láttad, nem vagy az online beszélgetés híve annyira mint szemtől szemben. Ez nem nyomulás, még barátságban is előjön előbb utóbb a tali.
ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%

Én általában ugy csinalom hogy ők hivjanak el.


Pl elmondom hogy holnap ráérek vagy úgy szeretnék menni x helyre hétvégén valahova de nem tudom kivel, vagy olyan kajás vagyok most nem is tudom főzzek e vagy pizzála legyen es veled mizu.


Ezekre kapom a válaszokat, hogy ő eljönne velem az x helyre, mit szólok hozzá? Vagy kitalálja ő a felvetésemre, hogy pizzázunk egyutt, ne is főzzek ő is jönne.


Ha vki ezekre, hogy hetvégén ráérek, vagy ugy ennék egy fagyit megkívántam, vagy ugy mennék gokartozni/szabadstrandra/bármi de egyedul nem akarok, meg egy fakat ilyenre ha nem reagál úgy, hogy találkozzunk, akkor nem is erőltetem, veszem a lapot.

ápr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%
*Vagy pl gyakorolnom kéne vezetni erre is általában az a válasz hogy tanítalak én. Ha nem, akkor hagyom is. Millio meg egy ilyen van
ápr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A boldogság nem létezik ***** válasza:
73%

2.


Jahj, ezek az undorító hátulról jövős szarságok... Aki ezzel indít, az később is ezeket fogja nyomni, és én pl. ugyan megértem/átlátok ezeken, de maximálisan utálom is, általában a legszemetebb válaszokat adom rá, már csak a vicc kedvéért is.

ápr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Én egyáltalán nem hívnám, hívatnám magam sehova. Ha annyira oda lenne érted már elhívott volna randira. Több mint valószínű, hogy talonban tart téged mások mellett, vagy talán párja van akiről fogalmad sincs.
ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
Elég ha elmondod, hogy pl.holnap moziba mész, vagy sétálni mész. Ha érdekled akkor úgyis megírja hogy m3njetek együtt.
ápr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék egy ilyen meghívásnak, örömmel mennék. Ez még messze nem nyomulás szerintem. :)
ápr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
46%
Nem ez az undorito hanem a kéretlen elhivogatások az
ápr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
#1-es leírta a lényeget. persze lehet ülni és várni hogy a sült galamb magától belerepüljön a szádba, mint #4-es, de abból az esetek legnagyobb részében nem lesz semmi.
ápr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%
*(mint #5-ös)
ápr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!