Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal csajok, számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal csajok, számotokra vonzó a szakáll? Vagy inkább a simára borotvált arc jön be?

Figyelt kérdés

Ápolt, barber által karbantartott szakállra gondolok nyilván.

Ilyesmi fazonban gondolkozom: [link]



ápr. 10. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Borosta párti vagyok.
ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen utóbbi években divat lett ez a szakáll stílusok.


De nem mindenkinek áll jól.


De ami a képen van kicsit sok.

ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a nők többsége a borotvált arc és a borosta közé teszi le a voksát.


A szakáll sem áll jól mindenkinek és rengeteg múlik az illető "szőrgenetikájától"


Sok múlik a sűrűségen, önmagában hogy egyenesen nőnek-e a szőrszálak, hogy egyenletes!-e, szín, fejforma stb.


Nekem pl a borosta nagyon jól áll, viszont 3 mm felett -mivel nem egyenesen nőnek a szőrszálaim- ilyen drótszerű hatást kelt és inkább nézek ki úgy mint egy csöves mintsem egy férfi. Mert ilyen kampószerű lesz a szőrszál, drótszerű, nem tudom másképp írni 😀


Ezt aztán kenegetheted mindenféle olajjal meg krémmel, de ez genetika.


Ez ugyanolyan mint a kopaszság... Ha valakinek jó a fejformája, a homloka magassága, "esése", akkor valaki kifejezetten jobban néz ki kopaszon mint hajjal. De ez is többtényezős dolog.


A szakáll bizonyos arcon lévő hibákat tud javítani és korrigálni, de csak akkor ha jó a genetika.


Egy AI által létrehozott képen nyilván jól mutat a szakáll, de neked nem feltétlen ilyen az arc/fejformád, nem feltétlen lesz ilyen sűrűségű, ilyen egyenes a szőrnövekedésed.

ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez az adott arcformától függ, van, akinek jót tesz a szakáll. Ha ugyanolyan jól méz ki vkinszakállal, mint nélküle, akkor én a nélkülét jobban szeretem.
ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a borotvált arc jön be.
ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Borosta. Akinek jól áll. Akinek nem nő vagy foltos ő meg szerintem inkább szedje le. Nagy bozontos szakáll, vagy ápolt de hosszu nem tetszik.


Alapból a sima bajusz sem, de aztán egyszer mégiscsak beleestem valakibe akinek csak sima bajsza volt, szóval nem ez a legfontosabb:)

ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ápolt szakáll, az ápolatlannal viszont ki lehet kergetni a világból. Ha hosszú távon van az ember lánya egy férfival, akkor valószínűleg megtapasztalja mind a kettőt. A férfiak is szeretnek kísérletezni, változtatni a megjelenésükön, nem egyformán néznek ki évtizedekig.
ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
En utálom a szakállat nem is értem miért divat. Tiszta tré. Mintha mindenki apám akarna lenni.
ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szakall parti vagyok

Imadom a pasikon!

ápr. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen a simára borotvált tetszik.
ápr. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!