Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet feldolgozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni egy olyan visszautasítást, ami a mai napig fáj?

Figyelt kérdés

Nagyjából másfél évvel ezelőtt jött hozzánk dolgozni egy számomra nagyon szimpatikus nő. Nem voltunk közvetlen kapcsolatban, hetekig csak agyaltam, hogy milyen jó lenne megismerni. Eljött a nagy nap, elkezdtünk beszélgetni, párszor randizni is eljött velem. Nagyon jól éreztem magam vele, szinte leírhatatlanul, annyira megfogott a személyisége és a kisugárzása. Aztán mikor komolyabbra fordult volna a dolog, megmondta kérek-perec, hogy úgy érzi nem fog működni, túlságosan különbözőek vagyunk, de nagyon kedvel és örül, hogy megismert. Ez hideg zuhany volt, azóta is a fülemben csengenek a szavai. Előtte se és azóta sem találkoztam senkivel, aki ennyire megfogott volna.


A mai napig beszélünk, ha találkozunk, ő is keres, ha több nap kimarad. Így nehéz elfelejtenem, pedig ez nagyon rossz érzés nap mint nap. Ő azóta is egyedül van és én is. Mit tegyek, hogy könnyebb legyen?


ápr. 11. 05:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne tartsd vele a kapcsolatot első lépésként. Vele sohasem lesztek egy pár és ha tényleg tovább akarsz lépni fájó döntést kell hozni, de legalább adsz magadnak egy esélyt, hogy megtaláld azt, akivel boldog lehetsz.
ápr. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sohasem? Ezt ki lehet jelenteni?
ápr. 11. 07:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki hát! Ha valaki nem akar, nem akar! Azt csak minszeretnénk, hogy változzon, de nem fog!
ápr. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*mi szeretnénk
ápr. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagy benne az érzésbe, mert benne tartod magad a reménykedéssel... Ne tedd! Nekem is éveim mentek rá mire felfogtam, hogy nincs remény.
ápr. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Nyomorult
ápr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy többet nem állsz vele szóba. Felmondasz pl.
ápr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az lenne a legjobb ha nem találkoznál vele, mert folyamatosan arra emlékeztet hogy visszautasított és nem hagyja hogy tovább lépjél. A munkahelyi kapcsolatok ezért öngyilkos taktika, mert aki lelkizős és nem tudja magát könnyen túltenni a kudarcon annak ez nem ajánlott.

Szerencsémre én pont a fordítottja vagyok, ha valakivel megszűnik a kapcsolatom akkor kb 1 nap míg becsomagolom magamban, alszom rá egyet és következő nap új kihívás. Még valami, ha egy nő visszautasít akkor onnantól nem beszélgetek vele, udvariassági köszönés és semmi több. Nem próbálok vele jópofizni, nem ajánlom fel a segítségemet és nem leszek együttműködő akkor sem ha ő kéri. Ha egy nő egy férfit visszautasít nem csak az egyik felére mond nemet hanem az egész személyiségére csak van néhány férfi, aki ezt nem fogja fel.

ápr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem szabadna vele tovább beszélgetned.


Te magad is leírtad, hogy neked ez a helyzet, ami van ROSSZ.

Van lehetőséged kilépni belőle.

Becsüld meg magadat annyira, hogy kilépsz ebből a helyzetből, hogy megtalálhasson egy jobb élet. Ha azt teszed, amit az előző válaszoló leírt, akkor viszonylag gyorsan túl tudsz rajta lépni.


Ellenkező esetben végtelen ideig fogsz majd szenvedni egy olyan kapcsolatban, ami nem egyenrangú. Ahol te mindig azt fogod lesni, mit tehetnél a másikért, hogy észrevegye mégis összeilletek. Ez nem fog megtörténni.


Ki kell lépni ebből a téged boldogtalanná tévő helyzetből.


Amikor túlléptél rajta, akkor amúgy baromira büszke leszel majd magadra, hogy nem megalázkodtál, hanem emelt fővel, egyenes gerinccel és békében elköszöntél a másiktól :)

ápr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!