Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyha kijelentitek a másiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha kijelentitek a másiknak, hogy jártok, akkor szerelmesek is vagytok az adott illetőbe?

Figyelt kérdés
ápr. 11. 06:12
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Ezt így még soha egy kapcsolatban sem jelentettük ki., hogy "járunk, vagy együtt vagyunk" ez mindig magától értetődik.


A szerelem pedig ezzel nem jár mindig együtt.

ápr. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
69%
#1, xd?
ápr. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
NÁLAM igen, én ezért is vagyok ritkán kapcsolatban. Válogatok és csak azzal jövök össze, akivel tényleg kölcsönös a szerelem. Az emberek többsége viszont messze nem ilyen idealista. “Jóvanazúgy” alapon összejönnek szerelem nélkül is, csak mert nem bírnak egyedül lenni, vagy anyagilag nem jönnének ki rendesen egyedül stb.
ápr. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell kimondani, hogy együtt vagytok, tök automatikusnak kéne lennie.
ápr. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam meg a kérdést... "Akivel együtt jártok, abba szerelmesek is vagytok?" Így talán jobb lett volna. Egyébként egy másik kérdés ihlette ezt a kérdésemet.
ápr. 11. 08:05
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Én szeretem kimondani, megbeszélni egy kapcsolatban az exkluzivitast. Ha kölcsönös, ő is szeret, akkor tulajdonképpen miért is esne nehezére kimondani, hogy egy pár vagyunk? Sok dolog magatol értetődő az életben, ez igaz, de szerintem párkapcsolati területen nagyon gyakran előfordul, hogy az egyik fel teljesen másképp értelmezi a másik gesztusait, indittatasait, úgyhogy én szeretem megbeszélni.

Olyan férfiakkal jöttem eddig össze, akikkel megvolt a vonzalom, a kölcsönös szimpátia és a hasonló értékrend. Szóval akkor meg, amikor 1-2 hónap ismerkedés után osszejottunk, nem voltam szerelmes, de tudtam, hogy az leszek. Ez minden esetben így volt.


25N

ápr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy kollégám csak azért tartja a barátnőjét, hogy ne legyen egyedül. Nem szerelmes belé, sokszor idegesíti is, de legalább van kivel menni ide-oda és meg is dughatja... Ennyi.
ápr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én jöttem már össze "hivatalosan" úgy valakivel, hogy nem voltam szerelmes... 2x is. Vonzalom volt csak.
ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!