Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csak viccből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak viccből matchelt velem?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel pár éve volt egy rövidebb kapcsolatom. Én szerettem volna valami komolyabat tőle de ő akkor szakított kb 3 hónapja a barátnőjével. Nem tudott belém szeretni ezért ki dobott. Engem ez nagyon megviselt mert én eléggé megszerettem és nagyon jó embernek tartottam. Kb most kezdtem kijönni ebből az egész melankóliából amit ez a rövid kapcsolat okozott (volt már több hosszabb kapcsolatom de úgy érzem ő volt az igazi)


Egy társkereső appon rá találtam ês matcheltem vele. De úgy hogy ő húzott előbb jobbra.


Szerintetek lehet hogy csak poénból? vagy komolyan átgondolta és szeretne velem lenni?

Rá írtam az appban de még nem

látta. Bár nem lóg nonstop a telefonon szóval lehet nincs net közelben.


Ti ha lenne egy olyan lány akivel régen ismerkedtetek de valamiért akkor nem voltatok kész egy új kapcsolatra vagy a lánytól függetlenül valamiért nem jött össze a dolog ha megtalálnátok pl tinderen jobbra húznátok csak úgy random, vagy poénból?

Vagy csak akkor ha komolyan akartok is tőle valamit?


Ő tisztában van velem hogy engem megviselt az egész kapcsolatunk.

Szóval nagy szemêtsêg lenne ha csak viccből csinálta volna



ápr. 12. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak többsége mindenkit jobbrahúz. Szerintem semmi vicces nincs benne, csak átlagos férfiaknál 500 jobbra húzásbol jó ha van 1 match.


Érdemes őt lezárnod, mert másodjára még jobban fog fájni!

ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ha pàr hónap így megviselt, ott màs gond is lesz...
ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem viccből, vagy nem figyelte, mert húzgál jobbra mint az állat mindenkit, vagy úgy gondolta, na, te könnyű szex lennél. Szerintem ha komolyan akarna tőled valamit, akkor nem matchelgetne veled mint egy félős hülye, hanem gondolom tudja a neved, meg tud keresni és rádírni, hogy mi a helyzet.
ápr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Én nem élném bele magam, meet lehet simán nem ismert fel, és ahogy az egyes is írta, rutinból húzogatnak jobbra boldog boldogtalant.
ápr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon egyértelmű profilom van kint. Mármint face plusz insta profilomról egy kép Pluszban a nevem sem egy tucat név.

De ja amúgy mêg arra gondoltam, hogy amikor legutoljára beszéltünk akkor úgy tudta van párom. Szóval lehet ezért sem akart így rám írni. De lehet csak álltatom magam. De olyan jó lenne ha tényleg nem csak random húzott volna jobbra

ápr. 12. 17:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már egyszer megsebbzett, szerinted mire lehet számítani tőle a későbbiekben? Ha korrekt csávó lenne akkor pont békén hagyna, nem buzerálná a múltat.
ápr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem foglalkoznék vele.
ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért írtál rá? Simán csak tesztelt, hogy rá vagy e kattanva e még. Próbálgatja magát. Egy csomóan ezt teszik.
ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mintha az én sztorim olvasnám, velem is ez volt. Nem szeretett belém, vége lett, pedig nagyon szépen indult és sok reményem volt benne. Fél év után azt mondtam najó akkor tinderezek, elég az önsajnálatból, haladjunk. két napon belül meg is találtuk egymást. Én csak poénból húztam jobbra, ő is (?) bár engem a srác megkeresett utána hogy nem gondolta volna hogy itt fogunk találkozni. Kicsit flegmán válaszolgattam, majd elmentem mással randizni (fél év után először:)) amikor a randim első 10 percében ELSÉTÁLT MELLETTÜNK. Na ez az a helyzet amióta a véletlenekben nem hiszek. Megírtam neki ezt, valahogy pont frappánsan jött ki és sok sikert kívánt (ő nem látott bennünket)

Utána én ezzel a randimmal hónapokig folytattam, letöröltem a tindert, neki is lett barátnője (akit ismerek is) utána pár hónapon belül .

(végül én maradtam egyedül:))


Szerintem hagyd a francba. Ami akkor nem ment, nem fog menni utána sem. Én 100%ban biztos vagyok, hogy megbànta a srác, hogy nem értékelt eléggé/ vagy épp csak rájött nehéz a pártalálás. Mindenesetre aki elsőre nem fog meg annyira, hogy kérdés nélkül vele légy, később se fog. Volt olyan is amikor régi nagy szerelmet próbáltam feléleszteni, hiszen nem lett kapcsolat: semmi nem lett belőle

Ezeket a sztorikat jó úgy hagyni ahogy van

ápr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!