Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan férfiért vagyok oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan férfiért vagyok oda már-már betegesen, akiért nem lenne szabad. Mit csináljak ezzel?

Figyelt kérdés

Ha csak látom, már akkor is liftezik a gyomrom, szédülök. Szeretném, hogy észrevegyen és összenézzünk, odajöjjön, de közben tudom, hogy zavarban is leszek és teljesen elvörösödöm.


Sosem volt még rám senki ilyen hatással, sőt, eddig abban a hitben voltam, hogy aszexuális vagyok... Nála meg azt érzem, hogy akár fényes nappal, a belváros közepén, a piros lámpánál rámásznék a kocsiban.

Ő is keresi a társaságom, gyakran ír, keres, ma is együtt voltunk, múlt hétvégén is elmentünk kirándulni.


Jól érzem magam vele, állandóan megnevettet, úgy érzem mellette magam, mint aki biztonságban van, mintha már ezer éve ismerném.


ápr. 22. 00:01
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
52%
randi tudod .... dugás .... közös élet.... stb....
ápr. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Igen, az "akiért nem lenne szabad" rész ebben eléggé akadályoz sajnos... :D
ápr. 22. 00:25
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szabad, akkor ne csinálj semmit. Randizz mással. Persze értem, más nincs rád ilyen hatással. Akkor fel kellene oldani azt a dolgot, ami miatt nem szabad. Csak nem írtad mi az.
ápr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

De ez a gond, hogy sosem randiztam még senkivel. Utoljára gimis koromban éreztem, hogy valaki nagyon nagyon tetszett, de még ő sem volt rám ilyen hatással. Pedig egyetemre járok, a szociális életem sem rossz, így azt sem lehetne mondani, hogy a szobámban ülök egész nap és nem látok más férfiakat/srácokat. Látok, de nem fognak meg egyáltalán, nem érzem, hogy bármit akarnék tőlük.



Az a gond vele, hogy:

-tanít az egyetemen, ahol tanulok

-idősebb nálam

-barátnője van

-amíg ő tapasztalt, én még csak nem is randiztam senkivel, soha.

ápr. 22. 00:34
 5/38 anonim ***** válasza:
37%
Ezek közül csak a "barátnője van" rész problémás. Ez se annyira, mintha a felesége vagy a gyerekei anyja lenne. Kérdés ő mennyire van oda teérted, mert ha mindez kölcsönös, akkor "csak" szakítania kell.
ápr. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Azért a szükséges background check megvolt, mielőtt beültem volna a kocsijába... :D


Utánanéztem az interneten is, az Optenen is végignéztem minden céget, amihez köze van, de közös ismerősöknél is kérdezősködtem kicsit.


A barátnőjéről annyit derítettem ki, hogy 3 éve egy pár, igazából azért van vele, mert kényelmes neki, hogy nem az üres ház várja otthon. De a csajt nem nagyon szokta felvállalni, nem hívja magával sem szakmai eseményekre, vacsorákra, sem baráti találkozókra. A hétvégéket töltik együtt, ha a nő éppen nem dolgozik (pultos, ami szintén fura, hogy a pasi sikeres a szakmájában, megcsinálta a PhD-t, konferenciákon és egyetemeken tart előadásokat, meg órákat, szóval nem egy olyan társat gondolnék mellé, akinek érettségije van és pultos egy zuglói kocsmában).

ápr. 22. 00:47
 7/38 anonim ***** válasza:
92%
Attól még, hogy egy kis "senki" a szemedben, meg szeretheti a barátnőjét, ki vagy te hogy megítéld őket? Hagyd őket békén, keress egy korodbeli facér fiúkát inkább.
ápr. 22. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
81%

Ez kölcsönös? Mert az látszik, hogy te szinte infantilis módon odavagy, de nem tudjuk benne mi zajlik. Imponál neki, hogy ezt látja rajtad? Vagy őszintén odavan érted?

Ha odavan, akkor előbb utóbb szakítani fog, hogy veled legyen.

Ha csak szórakoztatja a társaságod, akkor nem szakít, esetleg pár szép pillanatra benevez.

Amúgy a barátnő hány éves? Az is lehet, hogy a pultozás mellett egyetemre jár.

Amikor keres és mész vele, olyankor kettesben vagytok? Hogy alakult ez így? Bejártál az óráira és egyszercsak elhívott kirándulni? Esetleg ez más hallgatókkal is szokása?

ápr. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
És neked miért is kell olyan férfi, aki csak kényelemből van mással? Szerinted nálad nem ez lenne x idő után? Süt az irasodbol, hogy többnek érzed magad, mint a TÉNYLEGES párja.
ápr. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Görcsösen ragaszkodni valakihez akit nem is ismersz, garantáltan padlóra fog dobni és éveket vesz el tőled, hogy normális párkapcsolatod legyen.


Párkapcsolatban van, nem azért, mert unatkozik. Hogyha párkapcsolat mellett lefekszik mással, garantálom veled is ugyanezt tenné. Neked nem fordul ki a gyomrod egy olyan személy után, aki megcsalja párját? Milyen érzés megcsókolni úgy, hogy reggel más nőt csókolt, esetleg le is feküdt?


Azért nem vagy képes máshoz kötődni, mert a fejedben túl idealizáltad ezt a férfit és őt tartod tökéletesnek. Márpedig nem az, hiszen párkapcsolatban van.

ápr. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!