Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az ideális korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ideális korkülönbség egy kapcsolatban? 10 év belefér?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata? egy srácnak egy 10 évvel fiatalabb lány párnak nem gáz? A csaj 25 srác 35.

ápr. 22. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem fér bele, de ez mindenkinek a saját preferenciája, valaki azt fogja írni hogy teljesen rendben van.


Én 33 éves férfiként voltam együtt 22 éves csajjal, köszi de nem. Hiba volt még összeállni is vele, szerencsére nem is tartott sokáig.


Minden hétvégén buli, buli, buli. Mindegy volt, hogy beteg volt, de ha hétvége van akkor menni kell rázni a csajokkal. Ha pedig ezt szóvá teszed, akkor az a válasz, hogy "miért, mit csináljak 22 évesen, üljek egy szobában?" Természetesen ezzel semmi probléma, csak én úgy gondolom, hogy már picit előrébb járok és kinőttem ebből a fajta életmódból/gondolkodásból.


Úgy meg semmi értelme együtt lenni, ha alapjaiban gondoltok mást a világról meg en bloc a mindennapokról, mert egy 22 éves lány nem fog úgy gondolkodni mint egy 30+-os nő, teljesen mások a prioritások.


De úgyis jön olyan aki azt írja, hogy ők így vannak és álom kapcsolat, tehát ezért mondom, hogy ahány ember, annyi vélemény.

ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más fér bele. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy mennyire azonos az értékrendetek és mennyire tudok azonosulni gondolkodásban is. Nekem bejött a korkülönbség nőként, de azért mert valahogy mindig koravén gondolkodású voltam/vagyok. De minden ember más, minden pár saját szabályai szerint él. A ti életetek a ti döntésetek.
ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kinek hogy, ki merre tart az életben, mennyire érett, mennyire hasonlítanak egymásra.
ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem 10 év simán belefér 20 felett. Nagyon sokan vannak így. Ez nem egy egetverő különbség. És nem fog érezhetően öregedni az egyik a másikhoz képest ha odafigyel magára.


Szóval igen, megoszlanak a vélemények.-


De 15-20 évet már sokallok.

ápr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1# teljesen jogos amit írsz, viszont én saját tapasztalatomból annyit fűznék hozzá, hogy volt barátnőm, 2 évvel volt fiatalabb, és nála 30 felett jött el ez a "buli buli buli" korszak. - most, hogy jól fizető állása lett, elgurult a gyógyszer, és minden hétvégén menni kellett valahova, emiatt IS mentünk szét- szóval ez bőven 30 felett is előjön, és már több ismerősömnél is észrevettem, főleg aki gyereket vállalt, de ott még érthető is.

Ez a mostani lány, meg céltudatosabb, ő akar is valamit életben, és érettebben gondolkodik.

2# azonos értékrend, ő azért más, itt inkább az ismerősök ekézése ami zavaróbb, pedig ez még nem a 'sugardaddy kategória.

ápr. 22. 16:24
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Ezeknek a kérdéseknek azért nincs sok értelme, mert a párkapcsolatok nem racionális, hanem érzelmi alapon keletkeznek. Ha egy huszonéves csaj meg egy 30-as pasi szereti egymást, akkor nem foglalkoznak a korral.

Amikor racionalizálnak, hogy ez ideális-e vagy sem, akkor szerintem ott nincsenek komoly érzelmek.

ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%

#5


Az nincs megtiltva, hogy ha valaki 30 éves lesz akkor hagyjon fel a bulizással szórakozással. 30 éves basszus, nem öregember, persze sokan leírják a 30-asokat is....


Szórakozás bulizás pedig minden korosztálynak kijár fiatalnak idősebbnek öregnek is, ha van rá lehetősége.


Ha valakinek gyereke van de meg tudja oldani, hogy valaki vigyázzon rájuk akkor is menjen el nyugodtan.


A közös célokat pedig nem árt az elején egyeztetni.


mintha az lenne a szabály, hogy ha 30 éves elmúltál akkor: legyen gyereked, dolgozz, gyere haza munka után, hétvégén ne menj el szórakozni, a ház körül tevékenykedj maximum, légy jó feleség.

ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább 15, de a ti dolgotom.
ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

7


Senki nem mondta, hogy bárkinek is meg van tiltva a bulizás, vagy hogy a bulizás csak a húszas korosztálynak jár ki.


De ha az egyik fél bulizós alkat (tökmindegy, hogy a férfi vagy a nő) a másik meg nem és ő inkább reggel 6-kor szokott kelni hogy kiganajozza a lovakat, akkor 1-2 alkalommal nem, de rendszeresen ez biztos hogy konfliktusforrás lesz.


Mert az egyik azt fogja mondani, nem érti miért kell hétvégén reggel 6-kor felkelni kimenni a lovakhoz, a másik meg nem érti miért kell hétvégén este 10-kor útnak indulni.


Egyik sem rossz, sem a bulizás, sem más, de ha alapvetően eltér az életmód, akkor veszett fejsze nyele.

ápr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

7#, félreértetted. Nem volt megtiltva semmi. Csak nem látsz bele minden esetbe.

MINDEN hétvégén bulikra, koncertekre járni szerintem sok. Volt itthon is munka, a jövőről pedig nem volt szó, 30 felett arról volt csak szó, hogy hova menjünk szórakozni, mit kellene kipróbálni, se gyerek, semmi, és ha nem ugyanazok a célok, akkor rosszabb esetben toxikussá válik egy kapcsolat. Én nem hibáztatok senkit, ezért lett vége, mert ez a korrekt hozzáállás, ne szenvedjen egymás mellett két ember ha nincs már közös hang. Hozzáteszem exemmel 8 évig voltam együtt. És abban egyetértek, hogy egy gyerek nem jelenti a világ végét, el kell adni hobbieszközöket, családi kombit kell venni és bezárkózni, reggeltől estig kapálni. Ezt én megértem.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

ápr. 22. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!