Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit gondoltok, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok, hogyan kellene egy srácnak megközelíteni titeket, hogy igent mondjatok egy randira? Kérlek írjátok le a korotokat is, kíváncsi vagyok mik az elvárások a másik oldalon. 20F

Figyelt kérdés

ápr. 24. 06:19
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Udvariasan, kedvesen, gálánsan, hatarozottan, de nem tolakodóan! Tehát: Szeretnélek MEGHÍVNI ide és ide, ekkor és akkor, örülnek, ha igent mondanál.
ápr. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Vagy alapból úgy kérdezel, hogy ne lehessen rá igennel vagy nemmel válaszolni. Mikor megyünk el meginni egy kávét/sütizni?:D Legalább kicsit megdolgozod az agyát, hogy meg kelljen fogalmaznia egy olyan mondatot amiben vissza tud utasítani neadjisten.
ápr. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi a helyzet az ismeretlenekkel? Azt hiszem, hogy ez egy megosztó kérdés, sokakat megijeszt viszont egyeseknek imponálhat is.
ápr. 24. 16:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ismeretlen jönne oda hozzám ezzel, élből elhajtanám. Ahogy a nők 99%-a is.
ápr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze, de nem így értettem. Szeretném megtudni, hogy a mi a lányok elvárása hogyan kezdjen el hozzájuk közeledni egy srác. Tehát ha mondjuk tetszem Józsikának, akkor vegyen virágot, vagy kezdjen el velem beszélgetni és ismerjen meg ilyesmik. Így meg úgy beszéljen velem, ezt meg azt várom el.
ápr. 28. 19:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Utcán vadidegen az ijesztő, nemet mondanék. Ha suliban, munkahelyen tetszik valaki, akkor se ronts ajtóstól a házba, próbálj vele először beszédbe elegyedni, egyáltalán tudd meg, hogy van-e valakije, szimpatizál-e veled. Sajnos sok nő elég parasztul utasítja el a közeledést, ha van valakije, vagy nem tetszik a srác, elhiszem, hogy ez akár maradandó lelki sérüléseket is tud okozni egy félénk srácnak.

Ha tetszel a lánynak, akkor ki fogja mutatni, figyeld a testbeszédet. Ha megvan a kölcsönös szimpátia, akkor nem kell valami bonyolult dologra gondolni, csak hívd el egy kávéra, üdítőre, ilyesmire.

ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondok egy biztos befutó szöveget. Helyszín: utca

2 ismeretlen

Te vagy a srác:


- Szia! Ne haragudj, hogy megszólítottalak, nagyon szimpatikusnak talállak, és nagyon tetszik a stílusod, az egész megjelenésed lenyűgözött! Nagyon boldog lennék, ha meghívhatnálak egy kávéra, vagy teára, szereted a kávét? Van kedvenc kávézód a környéken? Itt a telefonszámom: 06301234567 (leírom neked egy cetlire, a nevem Béla.) Hívj, vagy csörgess meg és visszahívlak, vagy írj rám Viberen, ha gondolod! Örültem, hogy találkoztunk. Most sietek, de remélem még beszélünk! Szia! Legyen szép napod!


10-ből 9 lány felkeres. Garanciát vállalok.

ápr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es, lehet én vagyok maradi, de soha fel nem hívnám. Ezen a dumán látszik, hogy kb. minden második lánynak elsüti.

Amúgy sem gondolom, hogy a lánynak kell randit kérni egy fiútól.

Persze ötletes, nem hagy teret a lánynak, hogy elküldjön a sunyiba.

máj. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!