Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent, ha egy férfi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy férfi azt mondja egy nőre, hogy cuki?

Figyelt kérdés
Van a baráti társaságunkban egy férfi , aki a hátam mögött áradozott egy közös ismerősünknek arról, hogy milyen hihetetlenül cuki vagyok (ezekkel a szavakkal mondta). Gyerekesnek tarthat, azért cukizott le (idősebb nálam), vagy csak kedvesnek tart? Van rá esély, hogy bejövök neki?

ápr. 24. 09:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
12%
Az évek során rájöttem, hogy a cuki jelző inkább sêrtő. Én eddig nyafogós kislánykákra használtam, akiknek nem akartam elmondani, hogy a nyávogásukkal és az álszent jókislány viselkedésükkel az őrületbe kergetnek.
ápr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
Ha én azt mondom valakire, hogy cuki, akkor az biztos, hogy tetszik, de van olyan extra tulajdonsága ami kiemeli az átlagból. :)
ápr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
58%

Mindenképp bejössz neki. És pozitív jelző.

De ha pl trash metált hallgatsz, és sorozatgyilkosokról szóló filmeket nézel, meg sokszor vannak őrjöngő rohamaid, lehet, célszerű a külsődet ehhez igazítani.

Sok ember belezavarodik a "cuki" kinézetébe, mert legbelül már régóta nagyon nem az.

ápr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos, kedves, édes.
ápr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
18%

Én azokra a nőkre mondom, akik megőrizték a kamaszos vonásaikat, ezáltal sokkal fiatalabbnak tűnnek.


Például Ella Freya ilyen.


Valószínűleg külföldön is így értik. A cute girl ugyanis mindig a koránál finomabb vonásokkal rendelkező, fiatalos nőkre alkalmazó kifejezés.

ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A boldogság nem létezik ***** válasza:
0%
Lehet kannibál a fazon és arra gondol, milyen édes lesz a húsa, pár óra pácolás és sütés után. "Hmmm, de fincsi!"
ápr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
44%

Rám sokan mondták anno, hogy cuki vagyok, aranyos….a gonosz testvéremre meg, hogy jónő…gondolhatjátok, hogy ki kellett nekik😅

A cuki az cuki.

ápr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
62%

Közben utána néztem a Cambride Dictionary-ban is:


[link]


Ez is kicsiséggel, a fiatalsággal hozza összefüggésbe.


A magyar "cuki" kifejezés édest, kedves, bájost ír:


[link]


Csakhogy a "bájos" szót nem igazán alkalmazzuk olyan emberekre, akiknek markáns arcvonásaik vannak.

Japánban egyébként van a "kawaii" stílus, aminek pont az a lényege, hogy valaki cuki, aranyos.

Kawaii girl csak olyan lehet, aki fiatalosan, kislányosan néz ki:


[link]


A Google képkeresés alapján egyébként meglepő képeket is találtam. 😅

De tartom magam ahhoz, hogy a cute girl a fiatalsággal van összefüggésben.

ápr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
26%

Még valami:


Azt nem tudom, hogy az a pasi hogy értette a szót, akiről a kérdésben van szó. Azt tőle kellene megkérdezni.

ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
43%

Még valami, bocsi, hogy megint írok.


Ránéztem megint a google képkeresésre pontosabban, és javítom magam:


Teljesen rendben van. A cute girl-re kiadott találatok megfelelnek annak, amit az #5-ös és #8-as kommentemben írtam.

ápr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!