Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az nagyon gáz ha az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz ha az első randi után nem vagyok "lelkes"? A fogai kissé igénytelenek, lehet hogy azért..? Kedves, normális de ez kicsit "zavar ". Mit tanácsoltok, gondoltok?

Figyelt kérdés
ápr. 24. 11:17
1 2
 1/15 A boldogság nem létezik ***** válasza:
75%

Igénytelenek, úgymint...


...nem mos fogat, büdös a szája, lepedékesek a fogai? Az baj, nagyon nagy baj. Kukát ér!


...csálék a fogai? Persze van fogszabályozás, de ahhoz "Guba köll, maxisok".


...nincsenek fogai? Yuck, man.


...kapafoga van? Az is elég nagy baj.


...fogkő? Mond meg neki és leszedeti, igaz az is elég drága, de megéri.

ápr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Lazy Lover ***** válasza:
73%
Szerintem az nem vészes meg lehet csináltatni igaz nem olcsó mulatság
ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
A fogak igényességéből sem tudok engedni. Hiába rendes, kedves, büdös szájat rothadó fogakkal nem fogok megcsókolni.
ápr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%
Boldogult lánykoromban az exem mikor megismertem pont csináltatta a fogait, el kellett volna rohannom-hanyatt homlok?:D ugye ezt te sem gondolod komolyan..
ápr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az igénytelenek a fogai meg a pont csináltatta az nem ugyanaz.


Én elköszönnék tőle.

ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kifejthetnéd
ápr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%

Egyszerű a dolog vagy nem ismerkedsz vele, vagy ha kell a fazon neked, akkor szerzel egy jó fogászt nem pampopgsz és fujjogsz itt a Gyíkon-hanem a problémát megoldod. Gond egy száll se:D


Igényes nőnek nem probléma fizetni valamit, ha valami nem tetszik neki:DD

ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Ismerkedj műfogsorossal vagy koronással, vakítóan fehér mosoly. A celebek között már csak ilyen van, csak kicsit ki kell pattintanod magad hozzá.
ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

De, első randi után rögtön befizetem a manuszt egy millióért a fogorvoshoz, hogy tegye rendbe a fogait.

De persze.

Én legyek igényes nő, de ő lehet csámpásfogú - nyilván rögtön belezúgok és fizetek. Ja nem.

ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Azért vagy igényes mert ki tudja hogy rohadnak a fogaid a korona alatt meg a műfogad a csontban? Az igen. Nagy kincs manapság olyat találni akinek látható az eredeti fogsora és az jó állapotban is van.
ápr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!