Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt kérte a lány, hogy küldjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt kérte a lány, hogy küldjek szelfit magamról a randi előtt, amit visszautasítottam, akkor most ki a hibás?

Figyelt kérdés

Nem szeretek szelfizni, nem is szoktam szelfizni, egyszerűen természetellenesnek tartom, nem érzem komfortosnak.


A Facebook profilomon van rólam kép, videó, több kép is több embertől amin megvagyok jelölve, mondtam, hogy videóban is szívesen felhívom, Ő nyugodtan takarja le a saját részét, de nem miatta fogok elkezdeni szelfizgetni.


Erre megsértődött.


ápr. 24. 14:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Akkor jobb így. Engedd el.
ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Én megértelek.
ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Kihagyhattad volna azt a kevésbé kedves részt, hogy nem miatta fogod elkezdeni a szelfizést. Ezzel kb leszóltad, nem kicsit. De ha a valóságban is ilyen flegma vagy, akkor nem gond, legalább időben kiderült.
ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Paul Atreides ***** válasza:
100%
Valószínűleg meg akart bizonyosodni róla, hogy nem valami vénemberrel fog találkozni aki elrabolja. Bár ajánlottad neki a videóhívást és mégis megsértődik.. innentől kezdve hagyd rá.
ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Ja, ha férfi akar egészalakos képet, az oké, de ha neked kell megmutatnod, ki vagy, az gáz.
ápr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Higyjen amit akar, igy járt.
ápr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A boldogság nem létezik ***** válasza:
0%

Ha küldtél volna, akkor is vége lett volna, kivéve ha szép, vagy nagyon szép vagy.


De tuti nem vagy az. Mindegy mit lépsz, úgyis beszopod, hihi.

ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Hát nem tudom haver. Egy szelfiben nincsen semmi extra. Gondolom csak tudni akarta, hogy most perpill hogy nézel ki, mert lehet nem frissek a fotóid rólad.


Megértem, hogy mindenki a legjobb formáját akarja mutatni, de ha meg kiderül, hogy már nem is nézel ki "jól" ahhoz a képhez képest, akkor nagyon kellemetlen szituáció tud kialakulni.


Nekem a csaj küldött képet magáról, de élőben kiderült, hogy amúgy molett.

ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha sorba állnak érted a lányok ne is küldj semmit.
ápr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én lányok vagyok, de az összes randi partnerem kért előtte képet….sőt egy kettő még teljes alakos képet is kért.

Volt hogy nem akartam küldeni és hát akkor elkezdtek bunkon viselkedni….

Igaz ez pár éve volt te tettem ki hasonló kérdést és ott volt vagy 40 válasz és a férfiak ki voltak akadva, hogy hát mi a f*szért nem tudtam küldeni képet, mert ki akar egy kövér csúnya lánnyal találkozni.

ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!