Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert rontom el minden lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert rontom el minden lánnyal? Hogy legyek határozottabb?

Figyelt kérdés
Jol nezek ki, ezt nem csak en mondom, hanem a lanyok is akikkel randizom. Eddig nincs is semmi baj, sot beszelgetni is tudok veluk, mindig jo tarsasagnak tartanak es mindig akarnak ujra talalkozni. A problema ott kezdodik mikor lepnem kellene felejuk. Pl megcsokolni, vagy megfogni a kezet, vagy csak megolelni. Ilyenkor valamiert oriasi gatlasok vannak bennem es szorongas ami miatt keptelen vagyok megtenni, leblokkolok. Es miutan 2-3 randi utan sem teszek lepest nem meglepo modon ezek a lanyok elkezdenek ignoralni, vagy max baratkent tekintenek ram. Ami miatt ez szerintem van nalam, az az, hogy szex teren nem sok tapasztalatom van, csokolozni mar csokoloztam sokszor, de valahogy nem vagyok magabiztos ebben, hogy jol csokolok. Szexelni mindossze 2x szexeltem eletemben es nyalni pl soha, szoval eleg nagy hatranyban vagyok a kortarsaimhoz kepest es ez miatt nem merek lepeseket tenni, mert tuti benaznek osszevissza. 24/F. Valami tippek?
ápr. 24. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"valahogy nem vagyok magabiztos ebben"



Önbizalmat kéne növelni, "csak" ennyi kérdező és akkor nem blokkolnál le.

ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!