Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire vélnétek,ha valaki így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vélnétek,ha valaki így befordul egy vita után és többedik kérésemre sem tudjuk megbeszélni ?

Figyelt kérdés
Picit összevesztünk és mondtam par dolgot , amit megbántam és csak felindulásból mondtam. Szóval 5 napra rá , mikor úgy éreztem ,hogy talán mindketten megnyugodtunk, írtam neki, hogy nagyon sajnálom , amiket mondtam és beszéljük meg. De azóta alig ír és totál hűvösen. Múltkor írtam neki , hogy ne burkolózzon halgazásba, beszéljük meg,hogy mi a baja , próbáljuk megoldani. Azt írta ,hogy nincs semmo probléma és ennyi. Azóta sem sűrűn beszélünk ,előtte minden nap írt ,mostmeg 🤷 Nem tudom , mit tehetnék ? Én ettől csak szenvedek , hogy ilyen bizonytalanságban vagyok és ekkora 180 fokos fordilat állt be kettőnk között 2 hét alatt. Ez a szitu felőröl érzelmileg, mert hiába írok barmit, hogy hiányzik akármi , azt írja,h nincs baj,de igazából alig beszélünk 🤷🤷🤷 Es erzem,hogy van. Miért nem mondja azt, hogy hagyjuk ezt az egészet , ha most ez van?

ápr. 24. 23:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Ennyire se méltat. Te sértegetted mist meg menj a francba.
ápr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%
Az emberek elszámítják magukat, és azt hiszik hogy az a másik semmiről nem tud. Magabiztosak a hamisságban és a manipulációjukban. Aztán koppannak, ahogy te is fogsz szerintem. Már érik a dolog pár domino már a földön.
ápr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Te miért írsz neki ha jóformán figyelembe se vesz, miért nem szakítasz vele? Lehet arra vár ugyanúgy mint te.
ápr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
De én nem momndtam konkrét sertést neki! Szóval olyanokat ,hogy bunkó, szemét stb. Csak annyit, hogy sosem bocsátom meg , amit velem tett. Ezt viszont nagyon idegesen és hitelesen mondtam ez teny.
ápr. 24. 23:44
 5/25 A kérdező kommentje:
Hazudott nekem valamiben !És erre nahyon érzékeny vagyok. A hazugságot nem bírom .
ápr. 24. 23:45
 6/25 anonim ***** válasza:
60%
Önigazol.
ápr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
21%

4 "Ezt viszont nagyon idegesen és hitelesen mondtam"


Az ember ha valamit érzésből, dühből, indulatból mond, sose írna ilyet.


Jól írtam rólad a manipulációt.

ápr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi történt egyébként?

Lehet az a baja, hogy öt nap elteltével kerested csak.

ápr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
16%
7+ Mesterkélt. Megjátszott, nem indulatból előadott-koreografált. Szegény fazon.
ápr. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
8. Nem ide írható téma... :/
ápr. 24. 23:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!