Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülállóknak szól a kérdése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállóknak szól a kérdésem. Mióta vagy szingli? Te mit gondolsz miért nem találsz normális párt?

Figyelt kérdés

Jöhet az is hogy minden pasi csak azt akarja vagy hogy minden nő csak a pénzre megy.

De örülnék más válasznak is. 😇😊


ápr. 28. 20:35
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
90%
Nem nem imponal hidd el. Tobb ferfival beszeltem azoknak megvan az elso benyomas ha a no kezdemenyez akkor konnyuveru es akkor beis kategorizaljak h akkor csak megdugjuk. 2 nem vagyok olyan jo csaj h kezdemenyezzek. Meg akiknel kezdemenyezhetnek mert bejonnek azok tuti foglaltak szal buko mindenhogy
ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
100%
Világ életemben az vagyok: van egy alapbetegségem, ami eléggé hátráltató többmindenben.
ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
91%
A többi nő hozzászóló már leírt néhány dolgot, amivel én is jöttem volna. Nálam ehhez még társul a rondaság, és semmi szükség a jól hangzó kamudumákra, mondjuk ki, ennél nagyobb "bűne" egy nőnek nem lehet.
ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
79%
#11 bizony nem imponál nekik, amelyik pasinak tetszel az kezdeményez maga, amelyik nem az okkal nem.
ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
100%
Válófélben vagyok és jelenleg kiábrándultam ebből a párkapcsolatosdiból.
ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
77%

Ha a nő kezdemény, az nem imponáló egy érettebb férfi szemében. Ahogy valaki írta fentebb, azonnal könnyűvérűnek bélyegzik meg, és beskatulyázzák.


Az én okaim:

1. Az "esetem" nem jellemző (ha a kisebbséget nem vesszük figyelembe) szinte soha nem találkozom ilyennel: sötétbarna bőr, sötétbarna haj és szem, magas vagy középmagas, vékony, de sportos.

2. Szeretem az ún. úriember férfiakat, akik jó családban nőttek fel, jó anyagi körülmények között éltek mindig is, jól neveltek, szeretik a minőségi dolgokat. Ez is nagyon ritka lett.

3. Nem vagyok az a típusú lány, aki a jobban kinéző fiatal férfiak körében manapság kedvelt, népszerű.

ápr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 A kérdező kommentje:

21:14

Persze nyilván könnyebb "prédának" gobdoljuk pasik.

De nekem pl bejön.

De persze a ott sem mindegy hogyan.

Megtörtént eset. 😉

Felettem lakik egy lány a kislányával.

Nekem bejön nagyon kedves aranyos szép.

Direkt lementem cigizni az autóm mellé a parkolóba ahová rálát az ablakából.

Még el sem szívtam a cigit már lent voltak mindketten mentek valahová.

Lehet félreértem és nem miattam sietett a szomszéd annyira, hogy hátha szóba elegyedünk de égvemaradt a villany a konyhájában és a szobában is.

Tudom mert láttam a parkolóból.

Bár lehet csak bebeszélem magamnak de ez nekem egy jel volt vagy egyfajta lépés felém.

Ha így volt ha nem tök jól esett. 😍🥰🫣

ápr. 28. 21:34
 18/65 anonim ***** válasza:
30%

Már vagy 6 éve. Nincs hozzám való.


1. Nincs lehetőség szeretni és szeretve lenni párkapcsolatilag. Elfogyott a nemzet. Nincs disco, ahol még az utca is tele volt fiatalokkal. Minden hétvégén. Volt ilyen is 25..30 évvel ezelőtt.

2. Olyat szeretnék, aki akarna és még lehetne is gyereke, de a mai nők egészen másban utaznak. Félnek a gyerekvállalástól, mondjuk érthető módon, mert sz.r a magyar egészségügy helyzete és a mai nők már szinte csak így tudnak szülni. Jó sok a császározás.

A másik, hogy nincs nekik kitől megtanulni pl a szülést. Már az anyjukat se készítette fel senki, érthető, hogy nincs aki tanítsa őket erre most. Úgyhogy félnek, vagy nem is szeretnének gyereket. Nem látni a fejükbe, de nagyon furák. Azt gondolná az ember, hogy ösztönösen szeretnek babázni és közben meg már régen nem. Megy az össznépi loholás mindig valami nagy és fontos cél után. Lakás, autó, utazás, aztán még nagyobb mindenből és pikk-pakk 40..50 éves az ember és már ki is szaladt az időből, hogy saját családja legyen.


De azokat se irigylem, akik leélnek egy életet párban, gyerek nélkül. Uncsi lehet.


Egyedül azt sajnálom, hogy nem tudok helyes családi mintát mutatni a gyerekeinknek így, hogy nem találok hozzám való partnert. Mondjuk már én sem láthattam ilyet a szülőktől, úgyhogy akkor meg szlész....


Olyan fura dolgokat látni, hogy megáll az ész. Nők, fickók leélik az életüket az anyjukkal, apjukkal. Rettegnek mindentől. Gondolom még a szülők is rátesznek egy lapáttal a paráztatásra. Egy pszichés defekt ez az ország. Ezekhez szólni se lehet, mert egyből besérülnek. Mimóza lelkületűek.

Most két nap volt két nagy koncert is és a buli mellett figyeltem az embereket. Nagyon gyenge volt a felhozatal.


"Lesz ez még így se!"

ápr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
100%

"A másik, hogy nincs nekik kitől megtanulni pl a szülést."


???

ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
100%
4 éve. Maradok is így. Szerintem nem mások hibája. Mindent átitat a szex, és nekem ez már túl sok. Annyi görcsölést meg idegeskedést ad nekem az egész szexualitás téma, hogy komolyan megkönnyebbültem, mikor rájöttem, hogy lehet kapcsolat nélkül is élnem.
ápr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!