Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha autizmusos tulajdonságokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha autizmusos tulajdonságokkal rendelkezel, akkor megnövekedik annak esélye, hogy incel leszel, mivel a nőknek neurotipikus férfi kell?

Figyelt kérdés
ápr. 29. 15:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Igen, de nem azért mert neurotipikus férfi kell a nőknek, hanem azért, mert a társas kapcsolatok minden formáját megnehezíti az autizmus.
ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1


Mármint neurotipikusokkal.

A jól funkcionáló autisták tökéletesen értik egymást.

ápr. 29. 15:38
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha vannak értékeid és nem egy megkeseredett rosszindulatú ember akkor az incellé válás esélyét nem növeli, viszont a kapcsolat kialakításának nehézségeit igen.
ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
#2: tiszta sor, akkor keress egy autista nőt.
ápr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

4


De ez az. Nekik is neurotipikus kell valamiért. Aztán hogy értik meg egymást az talány.

ápr. 29. 15:47
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#2 nem tudom ez mennyire igaz, én dolgoztam egyszerre két spektrumon lévővel egy irodában, és leginkább egy mukkot nem szóltak egymáshoz. Persze ez is egyfajta megértés, csak ebből ritkán lesz barátság, vagy párkapcsolat.
ápr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6


Igen, egymással jól empatizálnak az autisták. Ha nincs közös téma akkor nem ciki számukra a csend.

ápr. 29. 15:49
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#5: ha ők is így vannak vele, akkor nem lehet, hogy te mész szembe a forgalommal?

Egyszer gondolkodtál el azon, hogy vajon hogyan tudnál kellemes párkapcsolati partnerré válni?

ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#7: mármint párkapcsolatban? Te láttál is erre konkrét példát, vagy csak szerinted ez magától értetődően így van?
ápr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9


A 6-os irodáról beszélt. Olvass vissza. Akkor meg miért beszélsz párkapcsolatról. Én a 6-ra válaszoltam.

ápr. 29. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!