Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ítélik el a nőket súly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el a nőket súly alapján?

Figyelt kérdés

Miért érzem sok esetben azt, hogy van egy ideál ami a pasik szerint az 50kg és aki ennél több, az már igazából dagi és dagadt?


Miért kell a nőkbe még így is belerúgni? 🙄


Szerintem bőven elég az hogy sok ember csak szexre használja a női nemet..



máj. 11. 11:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
65%

Dehogy ítélik el. Olyan hatalmas koffers.ggűek járnak kelnek rövidkabátban rövidfelsőkben az utcán büszkén, hogy 2 felnőtt termetes parasztasszonyt is kitesz egy tini egyedül, de felemelt orr jokedv nevetés boldogság van rajtuk.


A pasik mindenkit meghúznak válogatás nélkul nyugi.

máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
92%

Nézd én duciként írom (170 cm, 85 kg), tisztában vagyok vele, hogy az vagyok, ha valaki monjduk odaállna elém és ledagadtozna, akkor annyit mondanék, hogy igazad van. Na és? Akinek nem tetszik, az ne nézzen rám. Akinek meg az az élete legnagyobb problémája, hogy van rajtam túlsúly és léteznek mindenféle kinézetű emberek, annak eléggé sivár lehet az élete.

Már fogytam 10 kilót, a célom 75 kg, ennél alább nem is akarok menni, mert amikor annyi voltam, úgy éreztem magamat a legjobban.


Itt mindenkinek nagy az arca aki azt írja zsírdisznó meg koca, de valószínűleg az utcán ránézne valaki kicsit csúnyábban, már ásná lefele magát a földbe ijedtében.


Nekem sem tetszenek és soha nem is tetszettek a vékony pasik, mégsem mondom mimdegyikre, hogy gebe karácsonyfadísz. Kell egy kis IQ ahhoz, hogy elfogadjuk, hogy nem mindenkinek jön be mindenki....

máj. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
60%
Mert sokaknak a vékonyság tetszik. Ha zavar, hogy nem kapsz elég figyelmet, akkor fogyjál le.
máj. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
100%

Azokat használják csak szexre, akiket lehet.

Nem kell 50kg-nak lenned. De nézd már meg hány 80-90kg-s nő járkál ebben a világban.

Nekem pl a finoman telt nők is sokszor tetszenek.

máj. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 A kérdező kommentje:

3. Én edzek, de elképesztő hogy aki nem modell alkat (ami nem is egészséges, még a vékony unokatestvérem is koplalt amiatt( azok nézzenek már magukba, hogy néznek ki.


Te sem vagy kockás hasú, nem vagy Adonisz és nem nézel ki úgy mint Brad Pitt.

máj. 11. 11:21
 6/71 anonim ***** válasza:
58%

Brühühü.

A férfiakat és a nőket is "elítélik",(komolyan, mit jelent ez?) ha túlsúlyosak. A túlsúly nem vonzó a többségnek.

Én minden képen szörnyülködök kicsit, ami rólam készül, pedig 168/70 vagyok, ami nem a kóros kategória. De, túlsúlyos vagyok. Ezt fel és el kell ismerni és nem drámázni, ha valaki rámutat. 58 kilóval voltam vékony.

Az 50 kiló 160-165 centinél tök jó. Bárki, aki kicsit értelmesebb, mint egy sültkrumpli tudja, hogy a "szexi" testfelépítés, súly, izom és magasság függő. Az, hogy ki dagadt, az ránézésből kiderül. Számok alapján legfeljebb ilyen anonim oldalakon döntenek. Ismerkedésnél úgyis lát, vagy képen, vagy élőben, tehát nem a számok alapján fog dönteni senki és "elítélni". Ugyanakkor tény, hogy egy átlagos izomzatú 165 centi magas nő 65 kilóval már nem vékony, sőt, 70 kilóval kifejezetten kövér. Egyszerűen azért, mert így van. Akinek pedig a vékony nők tetszenek, annál ez a lány kiesik. Nem a számok, hanem a kinézete miatt. Ezen is tök fölösleges besérülni.

máj. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
67%
#6 ez meg már a ló túloldala, ezek a számok egyáltalán nem túlsúly és nem kövérség. Erősen testképzavarod van, de ez visszavezethető a túl sok ítélkezésre, amit magadra veszel.
máj. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:
6. Dehogy sértődöm be. Csak elkepeszto hogy ők sehogy nem néznek ki, vagy csúnyák is, de elvárják a 10/10 kinézetű nőt. XD
máj. 11. 11:27
 9/71 A kérdező kommentje:
7. Nos..
máj. 11. 11:28
 10/71 anonim ***** válasza:
34%
Pedig igaza van a 6-osnak. Ugyanennyi centi vagyok, 68kgosan már ENYHÉN túlsúlyos voltam. 55-58 kg között mozgok most és így se vagyok nádszál vékony (nem is szeretnék).
máj. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!