Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy reagálnátok ha a randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok ha a randin derülne ki hogy kövér a lány?

Figyelt kérdés
Küldene magáról arcképeket de egész alakosat nem a randin viszont kiderülne hogy nagyon meg van hízva. Amúgy jól elbeszélgetnétek a randi végén meg elkezdene puszilgatni meg ölelgetni.
máj. 11. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem zavar akkor nincs belőle probléma de ha igen akkor ne adj neki hamis reményeket
máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm előtt amíg tindereztem, az első pár üziváltás után átmentünk facetime-ra vagy valami más videóhívásra, úgyhogy láttam a nőket mindenféle filter meg faceapp nélkül. Nekik is jobb volt így mert látták hogy én sem "catfish" vagyok, és én is megbizonyosodhattam róla hogy valóban azzal találkozok aki kép alapján megtetszett. Ha meg rögtön hazugsággal akarna indítani és egy teljesen más emberrel találkoznék mint amilyen a beszélgetés alatt volt, nem is történne meg a randi. Nálam ez elvi kérdés is. Aki rögtön az elején kamuval indít, az a későbbiekben is kamuzni fog, arra meg nincs szükségem.
máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Úgy, hogy nem találkoznék vele ha nem mutat magáról egész alakos képet.


Ha esetleg mégis, akkor megmondanám, hogy a k.rva anyjával szórakozzon, aki úgy indít bármilyen kapcsolatot hogy hazudik és/vagy nem őszinte, az annyit is ér a szememben. A seggemet puszilgathatná a randi végén, mást nem.

máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%

Randi előtt mindíg kérek egész alakos képet is, és lehetőleg ne 20 méter távólról legyen és ne is 10 évvel ezelőtti.

Ha máshogy nézne ki, mint a képein én megmondanám neki, hogy ne haragudj, de élőben más vagy és nem vagy az esetem.

Sokszor vertek már át netes randikon, és elkövettem azt a hibát, hogy nem akartam megsérteni a másikat, és inkább végig jópofiztam a randit, holott nem lettem volna köteles rá. Legutóbb randiztam egy fiúval 170 cm-nek mondta magát, és velem egy magas volt én vagyok 150 cm, plusz a fogai is elfogadhatatlanul néztek ki. Megmondtam neki az igazat egy kávé mellett, hogy nem olyan mint aminek előadta magát és nem szeretnék tőle semmit.

máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Egész alakos képen hogy látod a magasságot?
máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Hát én egy bunkó típus vagyok ebből a szempontból, szóval nemhogy csak megmpndanám neki, hpgy bocsi, hanem azt is, hogy azért, mert elrejtette a testsúlyát, ezzel megtévesztett. Vagy hát nem tudom, ezeket tőlem bunkóságnak szokták enni. (Már nem.konkrét ilyen esetet, az nem volt szerencsére)
máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon elhízott, és nem látszik a fején? Tehát nem duci, dundi, meg franc tudja, miket mondanak, hanem elhízott? Ami a túlsúlyosnál eggyel nehezebb BMI? Ráadásul nagyon elhízott? Nem tudom elképzelni, hogy a feje valakinek sovány legyen a nagymértékű elhízás mellé.
máj. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7 ez nekem is furcsa, én ugyan "csak" 170/80 kiló vagyok, de azért látszik a fejemen, mikor 98 voltam, akkor pláne látszott.

Vagy nem friss képet, vagy agyonszerkesztett képeket kapott a kérdező.

Egyébként meg őszinte lennék, főleg ha még nyomul is a csaj, hogy ez így nem okés.

máj. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mondd meg, mit érzel. Ha megkedvelted, akkor mondd azt, hogy barátok még lehettek, de több nem
máj. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 nem kell agyon szerkeszteni. Jó szögből kell fényképezni..az én fejemen meg tényleg nem látszik annyira, mivel alapból nyújtott lófejem van, ha vékony vagyok. Plusz a haj is takar és karcsúsít, ha úgy csinálod meg. De én nem verek át senkit és nem is randizgatok. És nyilván, ha nem tetszenek a kövér emberek, akkor elköszönnék a másiktól.
máj. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!