Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek akar valamit tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valamit tőlem?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem bejövök neki, néha meg távolságtartó, csendes lesz. Említettem neki, hogy szeretek kiállításokra járni, erre ő azt mondta neki is lehet el kéne mennie valamikor. Meg már több ilyen dolog is volt, de nem mondta konkrétan, hogy együtt menjünk, nekem viszont utalásoknak tűnik. Lehet az is probléma, hogy jóval idősebb nálam. Munkahelyről ismerjük egymást, felettesem. Elég hosszan szokott nézni, néha meg hűvös velem.Én 26L éves vagyok , ő pedig 44F éves.

máj. 15. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megdugni egyszer/sokszor aztán dobni téged mint a használt óvszert? Nem tudom pontosan persze, de úgy tűnik. Nyilván nem lép mert az alkalmazottja vagy, kolléga vagy, de lehet megvárja míg te mászol rá. Ha komolyan gondolná veled akkor randira hívott volna minimum.
máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A szobanforgo uriember max megfarkalna, de nem tekintene rad tarskent.
máj. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ez miért olyan biztos? Nincs felesége , sem gyereke. Lehet csak puhatolózik, mert nagy a korkülönbség
máj. 15. 16:10
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
44 éves és nincs felesége, gyereke. Szerinted majd pont melletted megállapodna? Haha. Ébredj fel a Csipkerózsika álomból magadtól inkább mint ő ébresztene fel egy józanító képletes pofonnal ha jót akarsz magadnak. Azt fogod elérni, hogy se pali se munkád nem lesz mert kidob, vagy magadtól mész el. Te érted nem fog megváltozni, agglegény okkal, nem akar elkötelezelődni. Apád lehetne amúgy, nem zavar? Ő helyette inkább az apakomlexusoddal foglalkozhatnál és a munkáddal...
máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igaz
máj. 15. 16:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Térj észhez, mert rá fogsz fázni kegyetlenül, nem ér annyit ő, tartsd már magadat többre mint egy lyuk, oké? ^^
máj. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már ráfáztam párszor a múltban szóval ja, jobb is ha kerülöm
máj. 15. 16:29
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha egy nőnek is megfelel az, hogy csak szexelnek, akkor miért kell a nőt lealacsonyítani, hogy csak egy lyuk? A pasi meg csak egy farok? Bakker ha mindkét félnek jó így, mit kell beleugatni. Ennek amúgy sincs semmi köze a kérdéshez, mert szó nem volt benne arról, hogy a pasi akár csak szexelne a lánnyal. Nekem úgy tűnik, hogy semmilyen érdeklődést nem mutat.
máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Munkahelyen ismerkedési vagy bámilyen viszonyba belekeveredni, ráadásul feletteseddel nem túl bölcs dolog! Ha nem jól sül el még meg is szivathat és kirúghat! Mellesleg sok a korkülönbség köztetek, és beosztottja is vagy, nem éppen egyenrangú a viszonyotok, ezáltal az sem biztos, hogy fog tudni téged tisztelni annyira, hogy komolyan vegyen!
máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

A gyakorin tobzódnak azok a fiatal nők, akik idősebb kollégáikkal akarnak összejönni és minden gesztusát a vonzalom csalhatatlan jelének tekintik.

Te is egy ilyen vagy.

máj. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!