Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Duplàn beszélgetek/beszélgette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duplàn beszélgetek/beszélgettem valakivel és két külön végeredmény alakult ki, hogyan értelmezzem?

Figyelt kérdés

Volt egy privát beszélgetésem, ahol jól elbeszélgettem valakivel, már ott tartottunk, hogy talizunk, mikor "eltűnt" nem válaszolt, ràkérdeztem, hogy mi legyen , arra se írt, én ezt tiszteletben tartottam és hagytam.

Közben egy másik oldalon is kialakult egy beszélgetésem,ahol nem tűnt fel, mert nem sablonos ki mit szeret témákról irogattunk, hogy ugyanaz a személlyel beszélgetek, aki válaszra se méltat már. Viszont vele épp azt beszéljük le, hogy akár találkozhatnànk, csinálhatunk programot, nem feltétlenül randi lenne, ahogy az első beszélgetésnél se az lett volna kimondottan.


Mire véljem ezt? Képet az első beszélgetésnél cseréltünk, most még nem. Én férfi, ő nő


máj. 15. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Totál egyértelmű, hogy ő MÉG nem látta mennyire vagy ronda, ezért nem tűnt el.


AMI KÉSIK, NEM MÚLIK, MUHAHAHAHAHAHAH

máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Hogy beszelgetsz duplàn? Hogy beszelgetsz duplàn? Nem ertem. Nem ertem.
máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ő az?
máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tetszettél neki.
máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy részt könnyen lehet, hogy neki se tűnt fel a solog, de kép alapján nem jössz be neki, így, ahol már látott képet, offolt.

Másrészt az is lehet, hogy a másik platformot azért hanyagolja, mert ez leköti. Mondd meg neki, hogy mire jöttél rá és elválik a dolog.

máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszel neki de unatkozik, azért beszélget kép nélkül.
máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet az új éned jobban leköti, az előző így már nem olyan érdekes számára.
máj. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kép szerintem nem tetszett neki.Vagy itt valami olyan téma került szóba,ami felkeltette az érdeklődését.Esetleg ezt az oldalt használja jobban.
máj. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még nem jött rá, hogy te vagy a másik profil mögött is. Majd ha itt is lesz képcsere, akkor már itt sem fog válaszolni.
máj. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!