Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány miért fut egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány miért fut egyik kapcsolatból a másikba?

Figyelt kérdés

3 párkapcsolat egymás után szinte kihagyás nélkül. A Legutolsó egy hosszabb párkapcsolat volt . Ez kb. Egy éve ért véget és azalatt az idő alatt mindig volt randi partnere, több is . A szóban forgó lány azt mondta ,hogy őt nem lehet szeretni(így gondolja).

Jelenleg kapcsolatban van ami kb 2 hét ismertség után alakult ki.

Mi lehet az oka hogy látszólag mindig szüksége van valakire aki bizonyítani tudja, hogy lehet őt szeretni , egyáltalán egy ilyen lánnyal komoly kapcsolat lehetséges ? Hogy tud valaki ilyen könnyen bele ugrani egy kapcsolatba ,illetve egyik embertől a másikhoz?



máj. 20. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

Kell az albérletre meg rezsire a pénz azt pedig csávóktól lehet beszedni.

Ennyi röviden.

máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Kapcsolatfüggő. Másoktól várja el mindíg a visszaigazolást, hogy ő szerethető, holott ő nem tartja magát annak.
máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Kapcsolatfüggő. Nem értem én sem. Hallottam olyat is, aki el volt jegyezve, bontottak. Hipp -hopp par honap utan mar massal az osszekoltozes ment.


De en oszinten irigylem, hogy valakinek ennyi valasztasa van.aki meg tenyleg szeretne talani vkit, annak meg bele kell szakadnia, hogy szerencseje legyen, es talalkozzon azzal az egy szemellyel.

máj. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Egy éve ért véget az utolsó kapcsolata? AKkor miről beszélsz? Ismerkedett. Mi vele a baj? Egy év után talált valakit, akivel el tudja képzelni az életét.


Milyen egyik kapcsolatból a másikba fut, mikor 1 év telt el az előző barátja óta? Te vagy talán az ex?

máj. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Kapcsolatot akar olyannal akivel működik is. Keres.
máj. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Negyedik : ez az egy év volt az egyetlen eset mikor volt idő Kapcsolatok között. A többi alkalommal egyik volt a másik után . Azt hittem érthetően leírtam . És pontosan ezért kérdeztem aztán ,hogy hogyan lehet egyik embertől egy másikhoz "ugrani" szinte napok alatt mikor pl. Randizáskor is az ember a másikba energiát "áldoz" ,főleg ha több alkalommal is randiznak .
máj. 21. 06:28
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Egyedül életképtelen, de a személyisége miatt alkalmatlan komoly kapcsolatra.
máj. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Leclerc ***** válasza:
Létezik a kapcsolat függőség nevű dolog. Amennyire tudom nem szerették otthon az ember(lehet férfi is ilyen!) és ezért kapcsolatba menekülnek az emberek. Attól kap érzelmeket, de mivel nem tudja elviselni hogy egyedül van, ezért kapcsolatból kapcsolatba menekül!
máj. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%

Le is írtad a választ: "azt mondta ,hogy őt nem lehet szeretni(így gondolja)". Mivel úgy tekint magára, mint akit nem lehet szeretni, ezért nagyon megbecsüli, ami jut és állandóan kibiztosítja magát, mert nem tudni, mikor lesz másik.


Úgy viselkedik, mint a háborús időkben felnőtt nagymamák, akik állandóan tartanak extra lisztet, cukrot, krumplit a spájzban, és megeszik a romlott ételt is, mert nem szabad kidobni az ételt, nem tudni, mi lesz honap.

máj. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!