Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok arról hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról hogy ha egy pasi első randi előtt mondja hogy ő nem akar óvszerrel szexelni? Nem szereti avval. Vagy ha első, második randin mondja. Nem egy ilyen ilyennel beszéltem... Van spirálom de az nem óvszer...

Figyelt kérdés
És az olyan "kapcsolatokról" ahol csak szex van ? Volt nektek olyan? Lehet belőle később normális Kapcsolat? 2 éve kezdtem el keresgélni, azóta randiztam pár gáz pasival, egyikkel se tartott sokáig.. Elegem van már a keresgélésből, gondoltam ha van egy jóképű pasi akkor belemennék vele ilyenbe. Találtam ilyet (nem nehéz mivel a legtöbb pasi csak szexet akar) de nem tudom hogy jó ötlet e.. Jó a szerelem, jó lenne ha lenne egy normális boldog kapcsolatom de azt nem könnyű találni, Elegem van a társkeresésből. De egyedül se szeretnék lenni. De nem tudom hogy ez mennyire jó ötlet hogy egy pasival csak szex van.. Mit gondoltok ezekről a dolgokról ?
máj. 22. 16:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Elég tré emberekkel ismerkedsz....
máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem feküdnék le egy ilyen emberrel.
máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%
Mondjuk legalább őszinték, önazonosak. Ez sem kis dolog a mai világban.
máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%

Hát először semmiképp! A spirál jó baba ellen, de nem a nemi bajok ellen!

Nekem a korábbi kapcsolatom csak szexszel indult, bár én már akkor is szerelmes voltam. Ő meg csak később lett az. Mindenesetre 5 évig voltunk együtt.

N

máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
3%
Volt ilyenem és nagyon jó volt. Nagyon meg volt az összhang a nővel ^^nem lett belőle kapcsolat, de már az elején tisztáztuk a lényeget.
máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne több randi az biztos.
máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
Nem feküdnék le vele egyszer, de csókolózni se csókolóznék, azonnal otthagynám a randin.
máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Csak szex nem érdekel. Viszont óvszerrel én se vagyok hajlandó.
máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
5%
Spirál? Van már gyereked?
máj. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
9es: van 2gyerekem. Miért?
máj. 22. 16:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!