Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú néha megjegyzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú néha megjegyzést tesz vékony lányok külsejére (jól nézett ki a hajad múltkor, pl. ), akkor neki a vékony lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Nem minden vékony lánynak mond valamit, de még sose hallottam, hogy ducibbaknak bókolt volna (de ez nem is direkt bók, lehet csak baráti? - osztálytárs egyébként).Akkor neki az ideálja a vékony alkatú lány lehet? De akkor miért mondja, hogy csúnyák a vékony lányok (csontvázak,soványak)?
2010. okt. 29. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért mert tetszett neki a lány, vagy csak véletlenül jól nézett ki a lány. tetszhet neki a karcsú lány is, nem biztos hogy a sovány is tetszik!

Tudod mi a különbség a karcsú és a sovány között?

2010. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom
2010. okt. 29. 13:54
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi a különbség? Kép?
2010. okt. 29. 16:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egy ffi azt mondja, hogy "jól nézett ki a hajad a múltkor" akkor arra gondol, hogy jól nézett ki a hajad a múltkor, semmi többet nem kell mögé látni.
2010. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van...
2010. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Általában nekem is a karcsú lányok tetszenek. De a betegesen vékonyak, azaz a soványak nem. Ennek ellenére van olyan lány, akit 1-2 kg plusszal is vonzónak tartok.
2010. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sovány:

[link]


karcsú (normál):

[link]


molett(duci):

[link]


kövér:

[link]

2010. nov. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!