Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy biszexuális lány, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy biszexuális lány, hogy közeledik egy másik lányhoz? Miből lehet levenni, hogy akar tőle valamit? Milyen jeleket küld? Normális választ kérek ha kérhetem. Nem kell a kazánházos szöveg.

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt kicsitt egyértelműbbnek kell lenni mint általában. Am ugyan úgy. Sokat néz, célozgat, meg iesmik... csak ha komolyan akarja, kicsit rámensebbnek és egyértelműbbnek kel lenni.

De ha konkrétebben leírod mi van, könnyebb lenne... pl h te akarsz közledni v hozzád közelednek?

2010. nov. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ő közeledik hozzám és nem értem a jeleket ,ha egyáltalán voltak..
2010. nov. 1. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit bővebben?
2010. nov. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg te is közeledni. Persze ha szeretnéd. Ha nem érdekel ne foglalkozz vele, majd ha tényleg akar valamit, rámenősebb lesz, és akkor egyértelműbben célozgathatsz neki vagy akár el is mondhatod, hogy te erre most nem vagy vevő. Ha meg érdekel... csináld te is ugyanazt. Menj bele a játékba, vagy ha még ezek után is bizonytalan vagy, te legyél még egyértelműbb. Nem sokkal, nehogy pofára ess, csak úgy, hogy ha tényleg akar valamit, akkor tuti észrevegye, hogy te is szeretnéd ;)
2010. nov. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

(előző + első vok)


Am ha még egy kicsit konkrétabban leírnád h mi a szitu, lehet jobban tudunk segíteni ;)

2010. nov. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!