Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik 1 csaj.1 suliba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik 1 csaj.1 suliba járunk, viszont én idősebb vagyok nála. Nem ismerem, msnjét nem tom megszerezni, és nem jár kifelé, se iskolai programokra. Hogy tudnám megszerezni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődj felőle az osztálytársaitól, nézd meg myvipen, iwiwen hátha fent van. Vagy simán szólítsd le és kérd el tőle.
2009. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá a folyosón, nekem elhiheted, csak az első lépést megtenni felé nehéz! Utána kicsit izgulsz de ez van. És akkor amikor odamész hozzá, kérd el az msn címét, vagy ha nincs neki akkor a telószámát és egyben hívd el mondjuk korizni! De ne tökölj sokat, csak mondd el aztán mosolyogj rá és mondd hohy majd írsz neki msn-en vagy majd hívod és akkor mittoménmikor majd találkozunk :D Az a lényeg, hogy ne dadogj!!!
2009. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem tanácsolom az msnes csajozást...:) Mindenképpen várj addig amíg látod, ilyenkor tudod van 1 bizonyos "3 másodperces szabály" ami aztjelenti h ha 1 csajjal összenéztek 3 másodperced van odamennihozzá ha többetvársz akkor valamiféle félelmet fog benned érezni --> önbizalomhiány.

Ha van közös ismerősötök akkor tanácsolom h mondneki h mennyetek oda beszélgetni hozzá aztán mutasson be neki.

Ha nincs akkor itt a terv:)

Meglátod a folyosón egyből odamészhozzá nemszabad várni, aztán mondjuk bedobsz neki 1 ilyet h mittomén pl "Szia elég ismerősnek tűnsz nemtalálkoztunk már valamerre?"

Ezután bemutatkozol neki beszélgettek pl a suliról h milyen órája lesz stb a lényeg h önbizalmad legyen ha ezt meglátja akkor bármit is mondasz neki biztos h nyert ügyed lesz. Aztán mondjuk eztmég máskor is eljátszod na és utánna kérd el az msnjét

2009. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én csaj vagyok de ezt a 3másodperces izét hülyeségnek tartom :DD


Szerintem totál mindegy mit mondasz, ha bejössz neki akkor azért, ha nem akkor azért. A mai világ ilyen, ez van. Barátkozni persze lehet.

2009. jan. 8. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem menj oda hozzá a folyoson és beszélgess vele akérmiröl vagy ha megy haza mond azt hogy te is arra laksz nem lenn-e kedve veled menni?! a legjobb ha ténleg arra laksz :D és ha hazakisérted akkor kérd el az msn cimét vagy ilyesmi de a suliban is elkérdheted hogy odamész és pl. szia te ismered az xy-t és nem tom mondj róla valamit és utána mutatkozz be és ilyesmi.

amugy te hány éves vagy és a lány???

2009. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

én 16 és eléggé félénk,a lány 15 és ő is eléggé félénk :D

2009. jan. 8. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Na ujra én:D 3 mp-s szabály fullra igaz:) lehet te nemtapasztaltad de én igen:D Ha 3 mpnél tovább bambul rád a csávo akkor azon kezdesz agyalni h biztos valami van az arcodon vagy fikás az orrod, mittomén:D én sosem várok 3 mp-t ha megteccik odamek, ha bejövök neki úgyis gördülékenyen megy az ismerkedés:) de 3 mpnél ha tovább várok bennem van már olyan érzés h most milyengázmár ha eddig bambultam és mostmeg odamek:D
2009. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem gondolok ilyesmire, ha valaki bámul. 2 dologra tudok csak gondolni: tökéletes a sminkem, most ellenőriztem semmi gond nem lehet, biztos tetszem neki 2 ez még mindig bámul... ki ez? ez egy hülye. :))))

És én szeretem ha sokáig néz egy srác mert szeretem nézegetni :P ha csak épp hogy rámnéz és már le is szólít meg rámugrik hirtelen azt se tudom mi van, annyit tudok mondani, hogy : ööö... hát... mi van? :)

Ne de mindegy. Biztos én vagyok más :D

2009. jan. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!