Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megyek az új barátnőmékhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megyek az új barátnőmékhez akkor milyen virágot illik vinni a lánynak és az édesanyjának?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami cserepes lenne jó.
2009. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a lánynak egy szál rózsát, anyunak meg valami kisebb csokrot, vagy cserepes virágot. Pl. Fokföldi ibolya (nem drága, de mutatós)
2009. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De édes vagy, hogy viszel nekik virágot :))

A lánynak szerintem rózsát vagy tulipánt vagy valami szép színes illatos virágot. Nem kell hatalmas csokor egy pár szál elég. max 5. ha veszed mondd az árusnak h barátnődnek lesz, nehogy olyat adjon amit temetőbe visznek kb. :)

Anyukájának gondolom nem akarsz minden alkalommal vinni, nem is kell szóval neki valami cserepes virágot. Fokföldi tényleg jó, majd kérd meg az eladót, hogy olyat adjon ami nem egynyári. Tehát télen is elvan és tavasszal megint szép, nem pusztul ki. Vannak nem drágák mégis mutatósak.

2009. jan. 8. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mármint úgy értem, hogy olyan virágot adjon ami nem egynyári (nem olyan fokföldit, mert az mind olyan :D), évelőnek mondják azt hiszem. Mindegy, ő tudni fogja.
2009. jan. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mikor mész?

Ha ő életed párja akkor nyugodtan túlozd el de ha nem, szerintem nem kell virág.

2009. jan. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól kifejlett 2-3 méteres Húsevő virágot :) egyszer még hállás leszel nekem :D
2010. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dudva
2010. márc. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!