Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Van egy fiú 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rammy0227 kérdése:

Mit csináljak? Van egy fiú 15 éves és én akii 14. Nagyon szeretem a fiút nem is egyszer már összejöttünk de mindig csak pár napokra és utána szakítottunk az utolsó volt másfél hónapvolt. Tovább lent.

Figyelt kérdés
A másfél hónap alatt meg előtt is szerettem de most még jobban. Szó szerint depizek mert nem lehet az enyém. azok ellenére hogy nem egyszer megcsalt meg le akart fektetni(célzásokat tett rá de szóban azt mondat h majd ha én is akarom) A bnőmbe szerelmes mert vele volt 9hónapig. Most megint össze akar velem jönni, én nemet mondtam mert az eszemet követtem, de a szívem ilyenkor tört ketté. még lenne arra esélyem hogy összejöjjek vele de nem vagyok benne biztos. Szeretem meg imádom meg minden de vhogy a bizalom hiányzik.. Felejtsem el ami nem ment eddig sem vagy adjak neki egy 8.esélyt is? Légyszi segítsetek és ötleteket is szívesen fogadok, hogy mit csináljak. Köszönöm!
2010. nov. 17. 15:50
 1/4 Galambos Tarzan ***** válasza:
31%
Először tanulj meg magyarul. Aztán dugasd meg magad az Emos patkánnyal.
2010. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
hát ez elég bonyolult szitu ,.. szerintem aggy neki egy leges legutolsó esélyt és ezt közöld vele is ... ha megint elcseszi akkor meg felejtsd el öröktre ... remélem segítettem:D 16f
2010. nov. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg durva. :/


De szerintem hagyd azt a kis pö.cst. Nem érdemel meg. Mi az, hogy megcsal, meg többször is eldob magától és meg akar fektetni? És volt képe összejönni a barátnőddel?!


Hagyd. Ezekből látszik, hogy nem szeret, mert ha szeretne nem csinálna ilyeneket. Persze, tombolnak a hormonok... De azért visszafoghatná magát.


És amint kiszerettél belőle, verd be a képét. ^^

15/L

2010. nov. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

az első kommentálónak üzenem h idegességemben nem igazán tudok írniés ha nem tud vmi normális válasszal előrukkolni csak ugymond oltogatni akkor azt legyen szíves mellőzni köszönöm.

a 2. kommentálónak is köszönöm és már megpróbáltam neki nem is egy esélyt adni, de az utólsónál már én is hibáztam!

a harmadik kommentálónak is köszönöm. tulajdonképpen ez h a bnőmmel járt ez úgy volt hogy járt egyszer az egyik bnőmmel 9hónapig, majd szakítottak utána volt pár bnője és utána jöttem én. utána még összejött 1-2 napokra még pár bnőmmel mert nagyon sok közös ismerősünk van. van abban vmi hogy szeret, mert amikor feljön hozzánk akkor mindig engem néz. a lefektetés.. hát az meg igen...:S

köszönöm a válaszokat!

2010. nov. 20. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!