Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nő számára mit jelent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő számára mit jelent a biztonságérzet egy férfival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 17:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Legyünk fekete öves karatésok és legyen BMW a garázsban? Na ez csak vicc volt. :-)
2009. jan. 12. 17:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt jelenti, hogy mindig számithatok Rá. Meghallgat, és megvigasztal, ha fáj valami, ha kell megvéd, és mindig ott van nekem.
2009. jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan
2009. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Azt, hogy a férfi izmos legyen.
2009. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell hogy izmos legyen. Ha fizikailag nem is tud támogatni, akkor támogasson lelkileg, hisz az többet ér. Jó mondjuk nem vmi kellemes az sem hogyha egy nő pasija nem vmi erős és nem tudja megvédeni. De hát vannak olyan alkalmak amikor csak 1 győztes lehet... Szal egy erős izmos pasi sem tud mindenkitől megvédeni.


Ha sírok vígasztaljon meg, ha rossz a kedvem vidítson föl, ha bajban vagyok segítsen, mindig álljon mellettem, ne riadjon meg egy kis bajtól. Ha tudom hogy mindenben számíthatok rá akkor tuti hogy elég nagy biztonságérzetet ad :)

2009. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A biztonságérzet számomra inkább egy érzés. Ha velem van,úgy érzem,hogy semmi rossz nincs az életemben,ami előtte fájt,az mind semmiségnek tűnik... Szóval mintha a mennyországban lennék. ILyet egy férfi csak erős jellemmel érhet el. Nem izmossággal vagy más fizikai tényezővel.
2009. jan. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem az ad biztonságérzetet, ha a férfi találékony. Mivel így nem kell félnem attól, hogy nem tud egy problémát megoldani.
2012. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!