Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejövök a srácnak szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök a srácnak szerintetek, vagy nem akar többet barátságnál?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, aki nekem eléggé tetszik, nagyon sokat gondolok rá. Amikor szünetek, órák vannak, szinte mindig beszélünk, meg sokszor össze is nézünk. Az ízlésünk úgy általában a dolgokban egyezik, tehát vannak közös témák, és ilyenkor mindig tök jókat nevetünk, meg olyan szépen mosolyog rám.. :)

Szerintetek ez még lehet, hogy csak simán barátság?

És ha nem, akkor milyen lépéseket tehetnék, ami nem feltűnő, nyomulós, de azért amitől rájönne, hogy nekem Ő bejön? :)


2010. nov. 28. 18:33
 1/8 anonim válasza:

hát szerintem ne éld bele magad nagyon :SSSS nehogy pofára ess mert ilyenkor szeretnek a nők beleesni abba h elkezdenek gondolkozni és bonyolitani a dolgokat :S pedig semmi alap és a srác csak barátságot képzelt el. ha tényleg keres hogy találkozzatok meg hiv telefon ir neked msnen rendszeresen akkor lehet majd valami .. addig pedig finoman közeledj felé :)

L /

2010. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én is félek, hogy túlzottan beleélem magam.. :S Amúgy neten csak nagyon ritkán szoktunk beszélni, de Ő nem is olyan fajta, aki úgy neten túl sokat szeretne beszélni szerintem.
2010. nov. 28. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem beszél veled sokat a neten. Legalább három másik lányt szédít msnen.
2010. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
háh :D remélem azért nem :)
2010. nov. 29. 16:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom. Amiert egyezik az erdeklodesi korotok az nem azt jelenti hogy tetszel neki, de sose lehet tudni... Jah es a tapasztaltabbak mindig azt mondjak hogy baratsagbol alakul ki a szerelem es lehet hogy van benne igazsag.

17/L

2010. nov. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2010. nov. 30. 18:09
 7/8 anonim válasza:

Sose éldd bele magadat mert én is pofára estem már így :(

Néha (de ne mindig!!!) írj rá facebookon (ha regisztrálva vagy meg ő is)v. msn-en. Egyszer-kétszer írj rá, ha nyögvenyelősen megy a dumálás meg nem kérdez semmit, vagy nem érdeklődik.... akkor ne éld bele magad! Ha taliztok akkor egy kedves mosoly.. stb. Hívd el moziba. Barátokból lehetnek szerelmesek :)

14/L

2010. dec. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szia szerintem az én nézöpontom szerint van egy alkalom nemtom vagytok e együtt általában buli vagy csak csavargás

biztos van olyan hejzet amikor keteseben maradtok vagy vagytok akor tedd fel neki a kérdést burkoltan vagy anélkül azt te döntöd el es mingyárt mindent megtucc félni meg sose fély mert ezért szoktak az ilyen dolgok nme ösze jöni

2010. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!