Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csajozni?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok, és hát mivel ez anonim itt elmondhatom, hogy van 1-2 problémám. Egyesek szerint jól nézek ki, mégsem tudom mivel lehet egy nőt megszólítani. Meg parázok is. Ha mégis odamegyek többnyire megkapom a van barátom szöveget. Mit lehet ilyenkor csinálni?
2010. dec. 1. 15:02
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy nem volt még barátnőm, és most kéretik nem fikázni :)
2010. dec. 1. 15:03
 2/36 anonim válasza:
79%

Ezen marha jót röhögtem :D Bocs.. nem sértegetni akarlak, csak ugyan abban a cipőben eveztünk 2 héttel ezelőtig :)


Nekem egy srác segített ebben. Sóval ha unod marokmarcsit.. én is vele jártam :) akkor nézd meg a srác cuccát. a googleba írd be: barátnőszerzés Jó olvasást. Ha van valami fejlemény majd szólj, kíváncsi vagyok.

2010. dec. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
Hát nekem nincs is nőm de le is .... Elfogadtam, hogy nekem nem megy és kész. Attól neked még a cucc bejöhet
2010. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
A baratnoszerzés.hu-ra gondolsz? Azzal sztem nem fog sokra menni...
2010. dec. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
Magán a főoldalon tényleg nincsen kint elég infó de ha beregelsz akkor tudsz tőle kérdezni is. Nekem az tetszik benne, hogy nem csak arra megy, hogy mindenkit meg kell dugni, hanem egy normális barátnőt kell találni.
2010. dec. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 Funktasztikus ***** válasza:
nah várjá ha jol nézel ki akk mért nincs bnöd?
2010. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

még mielőtt bárki azt hinné, hogy csak anyukám mondta, hogy jól nézek ki az téved :) Ha tudnám miért nincs akkor nem kérdezném. Egyszerűen odamegyek a nőkhöz és mintha taszítanám őket :(


Egyébként köszönöm a tippet: beregeltem.

2010. dec. 1. 16:37
 8/36 anonim válasza:
Ezt én sem vágom. Néztél mostanában tükörbe?:P
2010. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
amúgy amit ajánlottatok annak jó a címe. Talán még én is ránézek, bár én már 40 elmúltam talán még mutat nekem is valamit :)
2010. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
92%

Ált úgy van, hogy a jó nőknek barátjuk van a rondáknak nincs, de ők kit érdekelnek?Most attól, hogy foglalt valaki, attól még nem házas vagy nem jegyezték el. Csupán barátja van aki időről időre baszogatja a szó legteljesebb értelmében.

A volt barátnőmmel pl úgy jöttem össze, hogy barátja volt . Dobta a srácot és velem volt. Jobbnak bizonyultam. Ennyi!

22f

2010. dec. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!