Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledhetnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledhetnék egy lányhoz akivel eddig nem beszéltem sokat?

Figyelt kérdés

17/F vagyok

Van egy oszt. társam aki tetszik.

Már 1 éve vagyunk oszt. társak és amikor jött az osztályunkba akkor tetszettem neki és beszélgettünk de aztán én nem viszonoztam ezt és szerintem vette az adást és leállt.Mostmár nagyon tetszik de félek nagyon a visszautasítástól.Nincs sok önbizalmam...

Azt nem tudom hogy most tetszek e neki...

Mindig az egyik barátnőjével van.Nem tudom hogy hogy kezdeményezhetnék úgy egy beszélgetést hogy ne vágja le rögtön hogy akarok tőle valamit.Csak jobban meg szeretném ismerni.

Hogyan tegyem ezt?

Azt hogy nem beszéltem vele úgy értsétek hogy hetente max 1 mondatot "beszélünk" és köszönünk egymásnak.

De néha olyat szokott csinálni hogy megkérdez hogy kész van ez meg az a házi stb... mintha próbálna beszélgetést kezdeményezni.(egy nyelvet tanulunk és arról szokott kérdezgetni)

Egyáltalán lehet esélyem?


2010. dec. 2. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem van esélyed!

Vedd fel msn-re valamilyen sulis ürügy miatt.

Nap végén meg kidumálhatjátok a tanárokat, a sulitársakat, a dogákat, hogy hogy megszívta szegény Pista, nem tanult semmit a k*csög tanár meg kihívta felelni...

Aztán mi van vele? Síelni szokott-e, mit kér karácsonyra, mit csinál téli szünetben, hol fog szilveszterezni :) STB...


HAJRÁ :)

2010. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jött egy osztály társam nálka is ugyan ez a szitu mint nálad a srác megkérdezte hogy járnának eggyüt és képzeld igen járnak mégh most is

14L

2010. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

deezt nem lehet csak úgy rögtön megkérdezni.

Hogyan közeledhetnék felé?

2010. dec. 3. 07:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Kezdj el vele beszélgetni! Először sulis dolgokról, a legutóbbi dogáról, hogy a következő dogára mennyit fog tanulni, dicsérd meg, ha szépen felelt, ilyesmi...

Beszélgess vele sokat:)

Aztán lehívhatnád a büfébe, meghívni valamire...kísérd haza:)

Hétvégi randit kérj tőle:P

Sok sikert!

19/l

2010. dec. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát haver nincs túl sok választásod.


Fel kell venni msn-re, éjjel-nappal dumálni vele, egyre jobban a bizalmába férkőzni (megismerni) és addig nyalni neki, amíg nem történik valami változás. Ja, és ne add fel pár hét múlva, mert nekem előző barátnőmet ugyanúgy az osztályból 6 hónapnyi kemény munkával sikerült becserkésznem, de megérte.


Am meg ha jót akarsz magadnak, ilyen idősen ne nagyon lőj házi nyúlra,max ha ez az utsó évetek, és az esetleges szakítás után nem lesztek napi 6-7 órára összezárva egy terembe :) 13-14 évesen még elmegy ez a dolog, de ilyen idősen már megvannak a veszélyei.

2010. dec. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen tudom....:D
2010. dec. 23. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!