Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha látok az utcán, boltban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha látok az utcán, boltban stb. ilyen hétköznapi helyeken egy szép lányt hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy olyan lányokat akiket nem ismerek hogyan szólítsam meg, illetve mivel, mit mondjak neki? :S Elég nehéznek tűnik, de úgy odamennék egyszer, mások meséltek hasonló szitukat ahol működött. Segítsetek ti is! Köszi
2010. dec. 2. 21:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy Szia! Aztán a többi meg majd jön magától, csak az első szó nehéz ..:D
2010. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem így nem nagyon érdemes ismerkedni, bocsi! Én legalábbis nagyon gyanakvó lennék, ha valaki így megszólítana. (Mert nem tudnám mit akar..)
2010. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám egyszer akkor jött oda egy srác, mikor épp zacskót téptem a zsemlékhez... Annyit mondott, hogy "szia! nekem is tépnél egyet légyszi?" Persze, téptem neki, mert kedvesen szólt hozzám, olyankor én is igyekszem kedves lenni. Aztán kérdezte, hogy arrafele lakom e, én mondtam, hogy oda járok suliba szembe, akkor elkezdte, hogy egy haverja is ide jár, milyen a suli stb. Csak aztán jött a barátom, hogy Ő mindent összeszedett, amit akart, mehetünk, úgyhogy ott elköszöntem :D A barátom meg azt hitte, ismerem a srácot, utána mondtam neki, hogy rámnyomult :D De amúgy ha aranyosan mész oda valakihez, akkor nagy valószínűséggel nem fog elküldeni melegebb éghajlatra, hanem beszélget kicsit. Onnantól már rajtad múlik ;)
2010. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hol és hogyan szólítasz meg egy lányt, a sikered úgyis csak a külsődön múlik!
2010. dec. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
3.nál a pont:))
2010. dec. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Csak a külső számít, bla, bla, bla...
2010. dec. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan csajt fogsz ki, mint a második válaszoló, akkor ne is bánd, hogy nem jöttök össze! Ha egy csajnak annyi gógyija sincs, hogy nem tudja mit akarsz tőle, ha ismeretlenül leszólítod, akkor nem is lehet jövője a kapcsolatotoknak, mert nem vagytok azonos szellemi szinten.


Egyébként ilyenkor kettő választásod van: az első az, amit a 3. írt, azaz megszólítod és megpróbálsz beszélgetni vele, gyakorlatilag bármiről, ami ugye arra megy ki, hogy a végén elkéred a számát.

A másik lehetőség, hogy nem húzod az időt, rögtön megmondod neki, hogy azért szólítottad meg, mert úgy érzed örökre bánnád, ha nem tetted volna meg, mert mikor megláttad kellemesen szorító érzés hasított a szívedbe.

2010. dec. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak: Második vagyok. Tényleg nagyon ügyes lehetsz, ha meg tudtad állapítani 2 sorból a szellemi szintemet.

Kíváncsi vagyok, hogy lány vagy-e. Mert ha igen akkor is nagyon ügyes lehetsz, mikor odajön hozzád egy vadidegen az utcán és megállapítod két mondatból, hogy meg akar erőszakolni, át akar verni, vagy netalántán jószándékkal közeledik. Akkor most gondolj bele, hogy a mai világban melyik a legvalószínűbb.

Ha fiú vagy, akkor tök mindegy. Örülj, hogy neked nem kell ilyenektől tartanod, de tartsd a fejedben, hogy lányoknak igenis kell!

2010. dec. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Simán meg lehet állapítani egy srácról, hogy milyen szándékkal szólít meg. Még a személyiségi jegyeit meg lehet állapítani, legalábbis azokat, amik ebből a szempontból fontosak.

Persze lehet tévedni is, de általában milyen kimenetele lehet egy ilyen beszélgetésnek? Itt nyilvános helyekről van szó: busz, bolt, stb. Biztos, hogy nem fog ott helyben megerőszakolni... Ha pedig meg akar erőszakolni, akkor pedig biztos lehetsz benne, hogy nem fogja izgatni, hogy szóba állsz-e vele, vagy nem...szóval, ha egy srác megpróbál beszélgetni veled, akkor az már szinte biztosíték rá, hogy tetszel neki is nem bántani akar.

Ha viszont eljuttok odáig, hogy megadod egy idegen srácnak a telefonszámod, akkor azért tetted meg, mert szimpatikus volt neked, mert tetszett. Ha nem szimpi, nem adod meg a számod. Ennyi. Ha megadod, akkor mi történhet? Vagy felhív, vagy nem. Ha igen és még mindig úgy gondolod a dolgot, mint mikor megadtad a számod, akkor megbeszéltek egy randit. Ami szintén nyilvános helyen fog meg esni. Kb. erről szól az ismerkedés.

Ha meg akar erőszakolni, vagy eladni prostinak, akkor biztos nem fog ennyi energiát fordítani a dologba...

De biztos naiv vagyok és én gondolom rosszul...

2010. dec. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit kifelejtettem, hogy arra is reagáljak, hogy szerinted sanszos, hogy át akar csak verni a srác, ha idegenként leszólít. Gondolom ezzel arra célzol, hogy csak ki akar használni, csak a tested akarja.

Honnan tudod? Honnan tudod, ha esélyt sem adsz neki? Honnan tudod, hogy nem mellette leszel a legboldogabb az életedben? Honnan tudod, hogy nem épp az igaz szerelmet utasítod el magadtól ezzel a hozzáállással?

Erre találták ám ki a randevú fogalmát. Szimpi a srác, megadod a számod, ő felhív és találkoztok. Randiztok párszor, beszélgettek, megismeritek egymást. Azt mondod 2 mondat alapján nem tudod eldönteni, hogy angyallal, vagy ördöggel van dolgod. Erre való a randi, hogy el tudd dönteni! Egy randi, vagy akár több, tök mindegy! Nem kötelez semmire, csak esélyt adsz magadnak a boldogságra. Ha meg sem próbálod, mert mindenkiről rosszat feltételezel, akkor ne is várj jót, mert kizárod az életedből!

Nem akartalak megbántani, de remélem sikerül egy picit felnyitni a szemed, mert egyre több fiatal magányos és ennek ez az egyik oka..

2010. dec. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!