Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akivel msn-en mindig nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel msn-en mindig nagyon nagyon jól el tudok beszélgetni, azzal akkor ott van esély, hogy egy randin nem annyira és beáll a kínos csend?

Figyelt kérdés

Már 5 hónapja ismerem a srácot, az egyik barátnőm testvére, minden nap órákat beszélünk msnen, éjszakába nyúlóan, még sosem fordult elő, h nincs téma. Eddig egyszer találkoztam vele, de akkor többen voltunk, most viszont el akar hívni valahova kettesben, én viszont félek, hogy zavarban leszek, amiért msnen annyira nyilt voltam és annyi mindenről beszéltünk, nem félő, h ez élőben nem lesz igy?

amugy nagyon vicces, jó humorú srác és nagyon kedves, segítőkész is


2010. dec. 25. 13:24
1 2
 1/11 Funktasztikus ***** válasza:
esély mindig van aztán vagy igazolódik vagy nem:)
2010. dec. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Volt egy lány, msn-en mi is órákon át dumáltunk, sose fogytunk ki, aztán amikor találkoztunk, eléggé csönd volt. Az msn-es és az élő beszélgetés teljesen más.
2010. dec. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Funktasztikus ***** válasza:
igen ez igy van...am vem is volt ilyen:)
2010. dec. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Moszuke ***** válasza:

én még a barátnőmmel sem tudok beszélgetni személyesen... amikor ránézek nem értelmes gondolatok vannak az agyamban hanem csak a szemét, az ajkát és a mosolyát látom..


még túl szerelmes vagyok ahhoz, hogy tudjak beszélgetni vele...

2010. dec. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

pfff...előző:-)

Nálam ez úgy szokott működni, hogy abba nem tudok belezúgni, akivel nem tudok jókat beszélgetni.Lehet nem az msnen kéne lógni állandóan, hanem ki kéne lépni a való világba, és élőben ismerkedni, meg beszélni...sokkal jobb, mint a számítógépen irkálni.

2010. dec. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Moszuke ***** válasza:

:DDD ne nézz le ember:( jójó kicsit félreérthető volt


sose szoktunk beszélgetni monitor mögül, max 1-1 sms vagy iwiwen levél amin megtervezzük a következő talit vagy valamit...


arra céloztam hogy amikor talizunk akkor nagyon sokszor nem tudok értelmes mondatokat kinyögni mert csak rajta jár az agyam. szoktunk beszélgetni.. hiszen kussban ülni az nem lenne poén...


csak arra célzok hogy nem tudok szépen és választékosan fogalmazni, meg ilyesmi csak nagyon nehezen tudom kifejezni a gondolataimat a jelenlétében:D

főleg akkor ha az érzelmeimről beszélek:) na az aztán a durva:D amikor keresem a szavakat hogy mondjam el, mit-hogy-merre és nem találom:D

és az sem segít amikor ránézek és mosolyog mint a vadalma mert látja hogy szenvedek:DXDDD

2010. dec. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Velem előfordult már olyan, hogy egy pasi elhívott randizni, és végig nem szólt egy szót sem, aztán azt mondta, hogy ő annyira szerelmes belém, hogy nem tud beszélni a jelenlétemben:-)))

Az volt az első és egyben utolsó randink:-)

2010. dec. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen. az nem számít semmit h msnen milyen jól eltudsz vele beszélgetni. nekem is volt ilyen. élőben ha én nem beszéltem volna csend lett volna végig. 2 óra alatt kb 3 szót szólt a lány. az is igen meg nem volt. nem is lett belőle semmi =D
2010. dec. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Moszuke ***** válasza:

pf na szép most kezdjek el parázni?:D

még jó hogy csak fogalmazási problémáim vannak, nem vagyok full kussban:DD

és az is csak akkor ha mélyrenyúló lelki dolgokról van szó.. gondolatok, érzések..


de amúgy első randin ilyet kijelenteni az gáz szerintem..

én is vártam vagy 10-15talit mire azt mondtam hogy oké, akkor most mi lenne ha meglenne az első kettesben_talink, és a 3~4tali után mondtam hogy oké akkor most randizzunk,járjunk meg minden, komállak mint az állat.. aztán olyan 2hete kb már kimondtam a bűvös szót..


amit sokan azt mondják nem szabad lett volna mert majd a lány most kihasznál meg minden... hát sebaj:D ennyit megért.

22/f

2010. dec. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Moszuke ***** válasza:

ahh tököm milyen emberek vagytok ti?:D


én is taliztam már olyan lánnyal aki msn-n szarta a szavakat személyesen meg nekem száradt ki a szám mert ő csak a földet nézte és kussba volt.. még is adtam neki még pár tali esélyt hátha észhez tért... hát nem tért észhez de az már más tészta.. legalább nem ástam el az első tali után a lányt úgy MINT TI!!!!:S csúnya emberek!!!

gondoltam kezdeti megszeppenés vagy valami.. de hát tévedtem:P

:)

2010. dec. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!