Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell viselkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell viselkedni egy lánnyal, hogy ne kerülj bele a "barát zónába"?

Figyelt kérdés
Gondolom azért minimálisan muszáj kedvesnek lenni vele, meg bókolni, de viszont nem szabad teljesen úgy viselkedni vele , mint egy barát. arra lennék kíváncsi, hogy mégis hogyan kelle zt biztosra kialakítani, tehát miylen magatartásom legyen ha a kiszemelttel beszélek? Mik azok a dolgok amikre nagyon oda kell figyelni?
2010. dec. 27. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Ha tetszel neki már az első pillanattól egy lehetséges jelöltnek fog téged elkönyvelni, de ha nem tetszel neki, ugyanilyen viselkedés mellett is csak barátként fog gondolni rád.

Meg mi az már hogy "minimálisan muszáj kedvesnek lenni vele"?? Ha nem vagy kedves egy lánnyal lehetséges hogy még akkor sem foglalkozik veled, ha külsőleg bejönnél neki. Nem is értem ezt, de tényleg. Ha valakivel össze akarsz jönni, mert tetszik akkor alap hogy kedves és figyelmes vagy, nem? Ne taktikázz mert az hogy barátként gondol rád, vagy pasiként az nem rajtad múlik elsősorban.

2010. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én figyelmes vagyok vele, és kezdünke gymáshoz közel kerülni, csak gondolkodtam, hogy nehogy belecsússzak a barát zónába:S nekem úgy jön le, hogy bejövök neki, de sosem lehet tudni.
2010. dec. 27. 15:13
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Az elsőnek igaza van. Az, h barátként v pasiként gondol rád, nem a viselkedéseden múlik, hanem a külsődön.
2010. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell titkolni, hogy mik a céljaid. Ha nem a barátja akarsz lenni, hanem a pasija, viselkedj úgy. Akard megszerezni, és ezt add is a tudtára. Persze ez nem jelenti, hogy bunkónak, kevésbé figyelmesnek kell lenned.
2010. dec. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet az előttem szólókkal! Igaz, hogy a külső is számít, de nem a legtöbbet. Nagyon is értem, hogy érdekel, hogy mennyire legyél kedves vele. Igen ha tetszeni akarsz neki, akkor jó ha tudsz vele egy kicsit pimaszkodni, szemtelenkedni. Persze ezt úgy csináld, hogy közben érezze, hogy igazából csak viccelsz. Mindig találd meg a határt, hogy meddig mehetsz el a szúrkálódásban és azt ne lépd át. Ez persze lánytól függ, hogy mi ez a határ. Ne vidd túlzásba! Mondj neki valami vicces megjegyzést, ha bele megy a játékba és visszaolt, akkor folytathatod, ha csak nevet rajta, akkor ne folytasdd, max kicsit később, ha nem veszi a lapot, akkor túl durva volt a beszólás. Ilyenkor legközelebb valami lightossal próbálkozz.
2010. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csókold meg.
2010. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Inkább azon igyekezz, hogy minnél több csaj barát zónájába kerülj bele. Onnét aztán már nagyon könnyen lehet nyitni.
2010. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mutassd ki,hogy a szex a komfortzónádon belül van,szexuális viccek,megjegyzések,érezze,hogy természetes dolog számodra,volt már benne részed.
2012. máj. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!