Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Haaat az van, hogy nem hívott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haaat az van, hogy nem hívott senki szilveszterezni mivel nincsenek ismeroseim. Es. A fiu aki tetszik facebookon kiirta hogy nala buli (? ). Es ----> leent a tobbi

Figyelt kérdés
o. hogy vezessem ra a dologra, hogy hivjel maar? Jaa meg mar rairtam 2x. Persze enm rokton egymas utan avgy 2 het elteltevel. Es az elso besz utan mondta, hogy majd meg lesz. Ennyi es nem ir ram. Gondolom nem erdeklem demeg beszelni se beszeltunk csak latasbol ismerem.
2010. dec. 30. 18:24
 1/5 anonim válasza:
Szerintem felejtsd el :( Nagyon rossz és fájdalmas, tudom, de vagy vak a srác, vagy nem mer kezdeményezni vagy más jön be neki sajnos.
2010. dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem akar tőled semmit sajna. Ha tetszenél neki, akkor elhívott volna téged is.


Barátnőid sincsenek, akikkel együtt lehetnél szilveszterkor?

2010. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem értette, mit akarsz tőle. Nekem is gondot okoz megfejteni a kérdést. Ómagyar? Újmagyar?
2010. dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj! Engem sem hívott senki szilveszterezni soha!!!!

Most olyan ismerőseim hívtak akikkel nem szívesen, de azért elmegyek bulizni, mert még ez is jobb, mint itthon punnyadni, meg aztán, hátha ott talizok majd másokkal is.

Sok ismerősöm van, de ezek csak felszínes kapcsolatok, és tudom velem van a baj, vagy talán senki nem is gondolná, hogy nincs egy csomó programom, amik közül választhatnék.

Ha a srác nem hív hagyd, ez nagyon szar tud lenni, mert velem is az van, hogy aki tetszik az pont az orrom előtt udvarolgat egy másik csajnak, és ezt el kell fogadnom, de iszonyú ezért is akarok egy kicsit kimozdulni, hogy ne itthon punnyadjak ismét...

20/L

2010. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hol lenne a buli? Lehet az öcsémről írsz :D
2010. dec. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!