Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledhetnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledhetnék egy ismeretlen lányhoz? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány akit több lány barátom is ismer, az egyiknek még best friendses nyaklánca is van vele. Eddig csak képen láttam, interneten de múlthéten amikor véletlenül a sportcsarnokban jártam rögtön kiszúrtam.Az egyik műkoris klubnak a tagja, épp edzése volt.

Sajnos nem tudom, hogy hogyan tudnék hozzá közeledni mert egyik közös ismerősünk sem olyan akivel ezt meg tudnám beszélni. Ha edzés közben mennék oda akkor ott vannak a barátnői, edzője. Ha edzés után akkor szintén nem egyedül jár haza, hanem barátnőivel. Minden ötletem zsákutcába futott, sajnos már tippem sincs hogyan tudnék közeledni hozzá, pedig meg szeretném ismerni.

Esetleg valakinek valami ötlet?


2011. jan. 9. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
elmegy bulizni és akkor "spontán"
2011. jan. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hmm...edzés előtt?
2011. jan. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ezzel én igy vok... elsőre nem baj ho ott vannak a bnői ha ugyis ismered őket
2011. jan. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hívd félre hogy szeretnél vele beszélni pl:odamész szia elrabolhatlak egy percre?
2011. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a koris barátnőit nem ismerem. Arra gondoltam, hogy edzés után ha megy hazafelé... de azsem nyerő mert biztos, hogy lesznek minimum 6-an körülötte :S
2011. jan. 9. 23:36
 6/8 Pj0tr ***** válasza:
100%

Ne közvetlenül hozzá közelíts, hanem a csapathoz akikkel van. Az nem biztos, hogy nyerő, ha csak úgy odaállítasz 6 vadidegen emberhez és megkéred, hogy vonuljon félre veled.

Van egy best friendses barátnője akit ismersz. Miért nem kérded meg, hogy mutasson be? Ő pl simán félrehívhatja a csapattól probléma nélkül.

De mai világban az is működő modell ( :S ), hogy kiderítesz valami alap infót róla és megkeresed valamelyik social network-ön vagy msn-en...

2011. jan. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A best friendes barátnőjével sajnos nem vagyok annyira jó viszonyban, szóval őt sem tudom megkérni :S. Arra gondoltam, hogy edzés után valameddig utána menni, amíg egyedül lesz és akkor... semmiképp sem szeretnék utána "nyomozni" vagy hasonló de más nem jutott eszembe sajnos.
2011. jan. 11. 22:14
 8/8 A kérdező kommentje:
Jah egyébként az internet világára visszatérve.. nem szeretném interneten keresztül felvenni vele a kapcsolatot, -inkább a személyes utat választanám- csak legvégső esetben.
2011. jan. 11. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!