Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác a suliban, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác a suliban, aki nagyon tetszik, ő 15 én 18vagyok. Próbáltam már mosolyogni, közelében lenni, szemezni, de nem igazán látom a reakcióját. Fiúk! Ti örülnétek az e fajta közeledésnek?

Figyelt kérdés
Igazából semmit nem reagál, lehet h túl aprók a jelek. Az milyen lenne, ha egyszerűen összeszedném a bátorságom, odalépnék hozzá és megcsókolnám?
2009. febr. 1. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Azzal korodnál fogva kimerítenéd a pedofília fogalmát.Egyébként ezt komolyan kérdezed?Komolytalannak tűnik ez a kérdés.
2009. febr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Lehet örülne, neki, de lehet megilyedne. sztem ne ,,támadd" le ilyen gyorsan, szemezzél vele, várd meg a areakcióit. ha semmi, akkor csak beszélgess vele, vagy haggyad. (Nem a pasiknak kéne rádhajtani?:))
2009. febr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
már nem azért de hogy jön ide a pedofilitás???
2009. febr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
18-15
2009. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
esetleg van valami forrásod arról, hogy nincs barátnője? A barátnőnek nem kell egy suliba járnia a sráccal. Sulin kívül lehet, hogy van nője, és akkor esélyed az egyenlő a nullával. Előszőr ezt derítsd ki, utána majd kiderül, hogy mi lesz.
2009. febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Komolyan a mai 18 éves lányok 15 éves fiúkra hajtanak?Na ne máááá.Sok 18 éves lány csak 20 fölötti srávokkal kezd minimum.Köztudott, hogy a fiúk később érnek.
2009. febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem vok pedofil-.- ez csak 3 év!

Ám tudom h nincs csaja,mert egyik oszitársammal járt eddig.

És én nem tehetek róla,más a 20 felettiekre bukik,én meg a kisfiús fiukra,ez van,de ettől még nem pedofilia!

2009. febr. 1. 11:11
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
én tudom h nem vagy pedofil...amúgy én 23 éves vagyok és a pasim 15 és tök jól megvagyunk:)sőt komolyabb mint én:Dés rám se mondták h pedo mert az nem itt kezdődik.Nah csoki
2009. febr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

A 10:53-as válaszolónak üzenném,hogy olvassa el a kérdést még1x. Nem a csaj 18,hanem a srác!


Amúgymeg,ha nem reagál semmit rá,lehet,hogy barátnője van,vagy nem tetszel neki. Van ez így. ^^

2009. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
a csaj 18 éves a fiú meg 15 éves!
2009. febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!