Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti mit szóltok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szóltok ahhoz, ha egy lány kezdeményez egy fiúnál?

Figyelt kérdés
Mert pl: nekem tetszik egy fiú a suliból, de nem beszéltem vele még, de én ismerem már őt, hogy milyen, mert egyik bnőm ismeri :D És már elég régóta tetszik, de nem tudom hogy én esetleg tetszem e neki. De szerintetek merjek odamenni hozzá, vagy ne? Ti örültök ha egy lány kezdeményez nektek? Kort is légyszi köszi :)
2011. jan. 19. 12:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, 17 éves vagyok én is ő is :)
2011. jan. 19. 12:23
 2/11 anonim ***** válasza:

simán :D hajrá


19F

2011. jan. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21/F Simán örülnék és nem lepődnék meg a mai világban ezen, kezdeményzhetnek a lányok is ;) elvégre ha már kiharcoltátok az egyenjogúságot:)))) Szóval bátran, sok sikert kívánok:))
2011. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy így tovább lányok. mostanában, azt veszem észre hogy egyre több lány kezdeményez a pasinál...ezek szerint a pasik beszariak:D
2011. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

12.33

Na ácsi! Ha egy lány kezdeményez, akkor azt a fiúk nagy része örömmel fogadja és úgy is beszél vele.

Míg ha egy srác nyit, akkor sok esetben irtó paraszt módon utasítják vissza.

Manapság sajnos ilyen a lányok stílusa. :(

2011. jan. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
én örülök neki sőt...:D napersze csak ha a csaj nekem is bejön...
2011. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
jah és 19/F
2011. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

12.43! 12.33 vagyok.


Ez tökéletesen igaz, amit leírtál. Egyetértek.

2011. jan. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Köszi! :)
2011. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En lany vagyok ugyan, de most masfel honapja mondtam meg a sracnak, hogy tetszik, amir eo csak annyit tudott kinyogni, hogy >jo<... Nah ezt nem kivanom neked!

Rendes fiu volt, mert ismerem es mindig jol el tudtam vele beszelgetni es mai napig ugy viselkedik velem, mintha mi se tortent volna...

Szerintem kezdemenyezz batran es mindenkepp szedd ki belole a valszt. Ne hadd, hogy ketsegek kozott maradj...

SOK SIKERT!

18L

2011. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!