Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Oszintén, kedvesen, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oszintén, kedvesen, vagy flegmàn kell viselkedni egy lànnyal?

Figyelt kérdés
CSAKIS OSZINTE VALASZOKAT IRJATOK!!!
2011. jan. 23. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szerinted? hányszor volt olyan hogy odamentél egy lányhoz, kedvesen, viccesen, őszintén megnyílva előtte és elküldöd?

és szerinted miért a bunkóknak van csajuk?

2011. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát aszem ez a helyes sorrend :D csak viccelek, neem. De néha az is baj, ha túl kedves vagy és figyelmes, néha kell egy kicsit ''idegesíteni'' őket, hogy ne legyen egysíkú az egész...sztem :)
2011. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Flegma..
2011. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az őszinte szerintem nem feltétlenül tartozik ide, de legyél kedvesen flegma, tehát azért legyél flegma, de kedves is. :)
2011. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
az "oszintén"-t ugy értettem, hogy oszinte vàlaszokat vàrok...
2011. jan. 23. 16:55
 6/12 A kérdező kommentje:
"Az őszinte szerintem nem feltétlenül tartozik ide, de legyél kedvesen flegma, tehát azért legyél flegma, de kedves is. :)" Nem lesz konnyu...
2011. jan. 23. 17:01
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát, ez egy összetett dolog.

Valójában mi magunk (nők) sem tudjuk eldönteni mit várjunk el tőletek.

Ha kedves vagy, akkor furcsájuk, és azt hisszük nem veszel minket komolyan.

Ha őszinte vagy, és szereted a párod,és ezt kimutatod akkor az sok, mert ugyanúgy, mint ti mi is megijedünk egy komoly dologtól vagy éppen azt hisszük "ez a pasi szeret? Na akkor itt valami difi van!"


Egy biztos, a nőknek -ugyanúgy mint nektek- kell a kaland, az izgalom,az elérhetetlenség. Ha megszereztél, akkor nem szabad egy kapcsolatot hagyni ellaposodni.

Légy változatos, és valahogy tartsd az egyensúlyt.

:)

2011. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Meg hogy nézne ki, odamegyek hozzá teljesen őszintén, és lenyomnám az alábbi szöveget:


Szia, szép kerek segged van, amiből arra következtetek, hogy a medencéd elég széles ahhoz, hogy könnyen világrahozz nekem egy tucat gyereket, és ez felizgat, most pedig próbállak megismerni, hogy ne rohanjalak le csak úgy, pedig inkább órákig szeretkeznék veled itt és most, és hát jobban meggondolva, ha a bizalmadba férkőzök, jobban fog csúszni. Persze nem zárom ki azt a tényt, hogy akár évtizedekig is együtt legyünk, mégiscsak kevés asszonynak van kisebb formájú melle, és, ha már megtaláltalak nem foglak eldobni, mert én biztosítani akarom a genetikai kódom továbbítását.

2011. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
az "oszintén"-t ugy értettem, hogy oszinte vàlaszokat vàrok...
2011. jan. 23. 17:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem "flemgmán" hanem "flegmánh" és "páwánh".
2011. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!