Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszautasítottam mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítottam mert nem szerettem bele. Mégis hiányzik?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valamit mégis érzel iránta. Velem ugyan ez volt egy hónapja, és lásd mostanra teljesen belészerettem; )
2011. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Több oka lehet. Az egyik, amit az első válaszoló is írt, hogy mégiscsak érzel iránta valamit. A másik, hogy bánt a bűntudat, mert visszautasítottad és sajnálod, azaz szintén érzel iránta valamit. Szerintem mindenképp keresd fel, adj neki egy esélyt, bajod nem lehet belőle, sőt lehet végül boldog is leszel :)
2011. jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha olyan az illeto kerj bocsanatot tole, nefeledd sohase keso, foleg nem az elejen!
2011. jan. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De még csak az elején voltatok? Vagy már jártatok?
2011. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hiányzik még mindig :( De ez olyan fura, mert mikor találkoztunk, minden érzésem eltűnt, nem vonzódtam hozzá. De a gondolatai, ő maga hiányzik. Az, hogy írjunk egymásnak meg ilyenek.

Valahogy át kell ezt vészelni, mert tudom jól, ha megint tanálkoznánk, újból elutasítanám. Miért nem tetszik mikor vele vagyok, ha amúgy meg megveszek érte?

2011. febr. 1. 19:58
 6/12 anonim ***** válasza:

Én leginkább arra tudok gondolni, hogy nem az illető külseje hiányzik, hanem a belső tulajdonságai, a lelke, ahogy beszél veled. De megeshet az is, hogy fiatal vagy (mivel nem írtál kort) és nem vagy tisztában még az érzéseiddel.

A lényeg, hogy a helyedben mindenképp adnék neki legalább egyetlen esélyt, arra, hogy beszélgetni tudjon veled négyszemközt. hidd el, semmit nem veszíthetsz vele!

2011. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nos, valami fejlemény? :) Tényleg érdekelne, mert hasonlóképp érzek én is...
2011. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Belőle sem akarok bolondot csinálni. Visszautasítottam, mostmár mindegy. És csak megtettem valamiért, most is úgyvagyok vele, hogy nem lettem volna belé szerelmes. De azért hiányzik... Magamat sem értem :)
2011. febr. 2. 17:07
 9/12 anonim ***** válasza:
ugyan így voltam. Két hónap, és majd megérted.;) nekem ez a srác most a barátom. Visszautasítottam, hiányzott, és végül belészerettem. Pár napja jöttünk össze, és az életemet is odaadnám érte! : D Adj időt magadnak. Idővel elválik. 50-50% ;)
2011. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van. Egyébként nem mindegy, mert neki is ugyanúgy hiányozhatsz, sőt talán még jobban is. Ezért kell az esélyt megadni :)
2011. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!